The Last Shadow Puppets’dan Frankofon Video: “Les Cactus”

The Last Shadow Puppets cephesinde çılgın hareketlenmeler var: 2016’nın sonunda yeni EP’leri “Dream Synopsis” ile playlistlerimizi işgal etmeye gelecek olan grup, Alex Turner’ı Fransızca şarkı söylerken dinleme şansı bulduğumuz bol danslı “Les Cactus” videosu ile karşımızda!

The Last Shadow Puppets İle 70’li Yıllara Yolculuk: “Is This What You Wanted”

The Last Shadow Puppets, Leonard Cohen’in 1974 tarihli şarkısı “Is This What You Wanted”ı cover’ladıkları yepyeni bir videoyla karşımıza çıktı!

Albüm İnceleme: The Last Shadow Puppets – ”Everything You’ve Come To Expect”

Alex Turner ve Miles Kane ikilisi The Last Shadow Puppets projeleriyle ile ikinci albümleri ”Eveything You’ve Come to Expect”i yayınladı. Biz de dumanı üstünde tüten bu albümü inceleme masamıza konuk ettik.

The Last Shadow Puppets’dan Yeni Şarkı Gelmeye Devam Ediyor

Alex Turner ve Miles Kane’in başı çektiği The Last Shadow Puppets, Beats 1 Radio’da Zane Lowe’un konuğu olarak yeni albümden bir single’ı daha paylaştı.

The Last Shadow Puppets’dan Yeni Video

“Everything You’ve Come to Expect” albümü ile geri dönmeye hazırlanan The Last Shadow Puppets, albümle aynı adlı taşıyan şarkısını klipledi.

The Last Shadow Puppets’dan 8 Yıl Sonra İlk Single; ”Bad Habit”

Bahar aylarında çıkması beklenen The Last Shadow Puppets albümünden ilk video klibini yayınladı.

The Last Shadow Puppets’den Yeni Teaser!

The Last Shadow Puppets yeni albümleri için hazırladıkları teaser’ı yayınladı.

Çirkin Kral Miles Kane ‘Rock’n Roll’ Turlarında!

  Sinemanın çirkin kralı Yılmaz Güney ise müziğin de çirkin ama bir o kadar da karizmatik kralı şüphesiz Miles Kane’dir. İngiliz analar böyle müzisyen doğurmayı nereden öğrendi tarzında isyanımın çıkış noktası olmuştur kendisi. 2008 yılında grubu The Rascals ile hayatımıza ufaktan girip bir kıps yaptıktan sonra ardından kankaların en hası Alex Turner ile oluşturduğu The […]

Çek Ordan Miles’ıma Bir Gitar

  Tıngır mıngır yapılan rock’ı ata sporu yazdırma konusunda cennet ülkesi adına canla başla çalışan Miles Kane’in ikinci stüdyo albümü Don’t Forget Who You Are, 3 Haziran’da çıkmıştı. Albümden ikinci klip ise aynı zamanda açılış parçası olan Taking Over‘a çekildi. İlk dinleyişten itibaren sanki öncesinden biliniyormuş da çıkarılamıyormuş hissiyle çekiç örs üzengi – beyin hattına […]