Lykke Li’li Süpergrup LIV’den Rüya Gibi Video Klip: “Dream Awake”

Lykke Li’nin bu yılın başında güçlerini prodüktör Jeff Bhasker, Miike Snow üyeleri Andrew Wyatt ve Pontus Winnberg, ve Peter Bjorn and John’dan Björn Yttling ile birleştirmesiyle ortaya çıkan süpergrup LIV, yepyeni bir videoyla karşımızda!

Lykke Li’nin Süper Grubu LIV’den Video Klip Geldi

Bir süredir anne olmakla meşgul olan Lykke Li, sonunda kabuğundan süper grubu LIV’in video klibi ile çıktı.

Yoko Ono ve Miike Snow ile Renkli Kafalar: “Catman”

Yoko Onu’nun Miike Snow ile işbirliği yaparak yayınladığı “Catman” şarkısının remix videosu da hem görsel hem işitsel açıdan sınırları zorlamayı hedefliyor gibi.

Albüm İnceleme: Miike Snow – “iii”

Miike Snow’un bu yazı ele geçirmeye hazırlanan yeni albümü “iii” inceleme masamızda!

Yılın İlk Çeyreğine Gelmeden Radarımıza Giren 6 Video Klip

Merceğin müziğe olan katkısını etkileyici bir şekilde kanıtlayan 2016 çıkışlı 6 klibi şöyle şuraya sermek istedim.

Daily Beating: Miike Snow – “Genghis Khan”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Miike Snow’dan “Genghis Khan” var.

Backyard Sounds Vol.54

Dumanı üstünde tüten şarkıları elekten geçirip alt alta sıraladığımız haftalık seçkimiz, Backyard Sounds’un yenisi çıktı, duyurulur!

Flume, Sydney Opera House’dan Sesleniyor!

Avustralyalı prodüktör Harley Streten, aka Flume, uzun bir aradan sonra Mike Snow’dan Andrew Wyatt’ın ortaklığında yeni şarkısı ‘Some Minds’ı bizlerle paylaştı.

WHAT IS INDIE?

Hey there! I’m not bored enough to explain the lexical meaning of the word ‘indie’. I’ll talk about something more fun, much more good and not relevant to indie music; Indies.Indies is a moscovite band formed of 4 fellas in 2009, and they’re fun as much as they’re soulful. Also they have a wide range […]

INDIE ne demek?

  Selams, size indie kelimesinin sözlük anlamını açıklayacak kadar canım sıkılmadı. Size çok daha eğlenceli, çok daha güzel ve indie müzikle pek ilgisi olmayan bir şeyden bahsedeceğim; Indies 2009 yılında Moskova’lı 4 gencin kurduğu Indies, eğlenceli olduğu kadar duygulu bir yapıya sahip. Elektronik rock grubu olarak ayrıştırmanın yeterli olmayacağı geniş bir yelpazeye sahipler. 2012 yılında; 2014 […]