Yeni Şarkı: Rick Ross – “Movin’ Bass” (Feat. Jay Z)

Geçtiğimiz mart ayında 6. stüdyo albümü ‘Mastermind’ı bizlerle paylaşan Amerikalı rapper Rick Ross, daha önce ‘The Devil Is A Lie’ isimli şarkısında işbirliği yaptığı Jay Z ile bu sefer 24 Kasım’da yayınlanacak yeni albümü ‘Hood Billionaire’de yer alacak ‘Movin’ Bass’ şarkısında bir araya geldi. Baskın stüdyo efektleri ve şarkı içine yedirilmiş davulların hissedilmesiyle Timbaland‘ın olaya […]

Video Klip: Rick Ross – “Thug Cry (Explicit)” ft. Lil Wayne

Geçtiğimiz Mart ayında 6. stüdyo albümü ‘Mastermind‘ ı bizlerle paylaşan Amerikalı veteran rapper Rick Ross, Lil Wayne‘i yanına aldığı ‘Thug Cry‘ adlı şarkını klipledi. Yönetmenlik koltuğunda Dre Films‘in yer aldığı klibe Amerikalı aktör Wood Harris eşlik ediyor. Merak edenleri aşağıda buluşturalım!

Yeni Şarkı: Rick Ross and Jay Z – “The Devil Is a Lie”

Mississippili rapper Rick Ross çıkacak olan yeni albümü ‘Mastermind‘den ‘The Devil Is a Lie‘ adındaki şarkısını yayımladı. Ross’a bu şarkıda eşlik eden Jay Z, geçtiğimiz yaz yayımlanan albümünde ‘FuckWithMeYouKnowIGotIt‘ şarkısında beraber çalıştığı dostuna iade-i düetini yerine getirmiş oldu. Merak edenleri aşağıya alalım.