Lykke Li’li Süpergrup LIV’den Rüya Gibi Video Klip: “Dream Awake”

Lykke Li’nin bu yılın başında güçlerini prodüktör Jeff Bhasker, Miike Snow üyeleri Andrew Wyatt ve Pontus Winnberg, ve Peter Bjorn and John’dan Björn Yttling ile birleştirmesiyle ortaya çıkan süpergrup LIV, yepyeni bir videoyla karşımızda!

Lykke Li’nin Süper Grubu LIV’den Video Klip Geldi

Bir süredir anne olmakla meşgul olan Lykke Li, sonunda kabuğundan süper grubu LIV’in video klibi ile çıktı.

Lykke Li’den Bebek Eşlikli “Unchained Melody” Cover’ı!

izi bilmeyiz fakat biz uzun bir zamandır Lykke Li ne yapıyor diye düşünüyorduk. En son 2014 yılında “I Never Learn” ile üçleme olarak düşündüğü albüm serisini tamamlayan Lykke Li, bu yılın başında da bebek sahibi olmuştu. Şarkıcı ve söz yazarlığına bir de annelik ekleyen Lykke Li, sevimli oğlu Ravi Dion ve çocuğunun babası Jess Bhasker’den oluşan pek […]

Daily Beating: Lykke Li – “Hold On, We’re Going Home”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Lykke Li’nin “Hold On, We’re Going Home”a yaptığı cover var.

Woodkid ile Katmanlar Arası Yolculuk; “Land Of All”

Woodkid, gelecek hafta vizyona girecek Desierto filmi için hazırladığı “Land Of All” isimli soundtrack’ı ile karşımıza çıktı.

Daily Beating: Lykke Li – “Gunshot”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Lykke Li’den “Gunshot” var.

Daily Beating: Lykke Li – “No Rest For The Wicked”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Lykke Li’den “No Rest For The Wicked” var.

Daily Beating: Lykke Li – “No Rest For The Wicked” (Joris Voorn Remix)

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Joris Voorn’un “No Rest For The Wicked” remix’i var.

Lykke Li Coachella Performans Videosu

Geçtiğimiz hafta sonu düzenlenen Coachella Festivali’nde sahne alan Lykke Li’nin performans videosunu izlemek isteyenler buraya.

Lykke Li’den Drake Cover’ına Video Klip

Lykke Li, merakla kaydı beklenen Drake’in ‘Hold On We’re Going Home’ şarkısına hazırladığı cover’a bir video klip hazırladı.

Coachella Fesitvali’nin Performans Saatleri Açıklandı!

Oturduğumuz yerden bir çok önemli ismin canlı performanslarını takip edebileceğimiz Coachella Festivali’nin set time’ları açıklandı.