Daily Beating: Local Natives – “Dark Days”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Local Natives’tan “Dark Days” var.

Röportaj: Local Natives

2009’da başladıkları yükselişlerinde, önce Pitchfork’tan beş pekiyi alan Gorilla Manor, sonra da melankolik ve yenilikçi ikinci albümleri Hummingbird gibi meyveler veren Local Natives’le İstanbul konseri öncesi yeni albümleri Sunlit Youth’tan konuştuk!

Salon’un Sezon Programına Yeni İsimler Eklendi

İstanbul müzik sahnesinin ev sıcaklığındaki konser mekanı Salon, sezon programına yeni isimler ekledi.

Daily Beating: Local Natives – “Coins”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Local Natives’ten “Coins” var.

Daily Beating: Local Natives – “Breakers”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Local Natives’ten “Breakers” var.

Salon İKSV’nin Yeni Sezon Programı Açıklandı!

2010’dan beri İstanbul’un ev sıcaklığındaki konser mekanı olan Salon İKSV, yeni sezon programını açıkladı.

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar Vol.117: Local Natives – “Wide Eyes”

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar’da sırada ‘Wide Eyes’ şarkısı ile LA çıkışlı indie-rock topluluğu Local Natives var!

İnceleme: Yılın En İyi Albümleri Top 20 | Meltem Yılmaz

Geldik yılın en sevdiğim zamanlarına,yılın en iyi filmi, en iyi oyunu en iyi albümlerini sıralamak kadar keyif aldığım bir şey yok. Yıl boyunca takip ettiğim yeni albümleri listelemeyi seviyorum. Başkalarının hazırladığı listeleri okuyup gözden kaçırdığım albümleri keşfetmeyi seviyorum. Bu tarz listeleri belli müzik kriterlerine göre ve kendi kişisel zevkime,tecrübelerime gore oluşturuyorum bu nedenle her liste kişiye […]

Local Natives’den ‘Yollarda’ Temalı Video Klip

Los Angeles’ dan çıkma dinamo dörtlüsü Local Natives, son albümleri ‘Hummingbirds’den ‘Ceilings’ adlı şarkılarının video klip çalışmasını paylaştı. Ocak ayında yayınlanan yeni albümleri sonrası aldıkları güzel eleştirilerin de gazını alarak çıktıkları Avrupa turnesinde grup üyelerinin kendi cep telefonları ile çektikleri görüntülerden oluşan klip,  ‘vay arkadaş teknoloji o kadar gelişti mi?’ sorusunu tabi ki aklımıza getirmedi […]