Plak Koleksiyonunuzdan Spotify Listesi Yapan Pikap: Gearbox Automatic

Londra kökenli Gearbox Records’un elinden çıkan yeni nesil pikap Gearbox Automatic, analog ve dijital teknolojinin arasındaki bağı kuvvetlendirecek gibi!

Bu Kez Amy Winehouse’un Mutlu Zamanları Kitap Oldu: “Before Frank”

Amy Winehouse’un ilk albümü “Frank”in çıktığı döneme ait ve daha önce hiç yayınlanmamış fotoğrafları, “Before Frank” adlı bir kitapta toplandı!

Kişiye Özel Tasarlanan Yeni Nesil Kulaklık: HelloEar Arc

Kişiye özel tasarlanan, ergonomikliği ve rahatlığıyla öne çıkan kulaklık HelloEar Arc, Kickstarter’da dikkatleri üzerine çekiyor!

Kablosuz Pikap RokBlok İle Tanışın!

San Francisco kökenli Pink Donut tarafından Kickstarter üstünden tanıtılan “kablosuz plakçalar” Rokblok, pikaplar ve plaklara olan yaklaşımımızı alt üst etmeye geliyor!

Neil Young Pono’yla Streaming Yarışına Giriyor

Taşınabilir müzikçalar Pono ile bu yılın en başarılı Kickstarter projelerinden birine imza atan Neil Young, proje hız kaybetse de yılmadı, streaming platformu olarak geri döneceklerini açıkladı!

Bateride Devrim: Freedrum

İsveç merkezli Freedrum, ürettiği sensörler sayesinde müzisyenleri yürüyen bir stüdyoya çevirerek yeni bir devir başlatmayı hedefliyor.

Dünyanın İlk Havada Dönen Turntable’ı: MAG-LEV Audio

Turntable dünyasında gerçekleşen şaşırtıcı bir yenilik var. Kickstarter’da tanıtımı yapılan MAG-LEV Audio, manyetik alan ile havada kalıp dönüş sağlayabiliyor!

Küba, İlk Elektronik Müzik Festivaline Hazırlanıyor!

Kickstarter kampanyası ile finanse olmaya çalışan Küba’daki ilk elektronik müzik festivali “MANANA”ya destek olun!

Nicolas Jaar’ın Plak Şirketi Other People’dan 100. Yayın Kutlaması; “Imaginary Feast”

100. yayınını kutlayan Other People, bir çok sanatçının katkıda bulunduğu “Other People’s Imaginary Feast” isimli ortak bir çalışma ürünü ile karşımıza çıktı.

Teknolojik Devrim: Neyi Ne Kadar Dinleyeceğimiz Artık Bizim Elimizde!

‘Here’, biyonik işitme temelini esas olarak bireyin neyi ne kadar dinleyebileceğini kontrol etmesini sağlayan bir buluş.