Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar: Tycho – “A Walk”

Hafta sonunun perdesi açılıyor. Üstümüze yaz mevsime uygun ince bir pike çekip kendimizi Tycho’nun atmosferik yolculuğuna bırakıyoruz.

GusGus Yeniden KEXP Radio’da!

Favori Kuzeyli gruplar listemizde zorlanmadan ilk 10’a giren GusGus, 4 yıllık aradan sonra tekrardan KEXP Radio’a konuk oldu. Evde bir şenlik havası!

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar Vol.201: ODESZA

Aklımızı başımızdan alan canlı performanslarda sırada Amerikalı indie electronic ikilisi Odesza var.

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar Vol.138: Poliça – “Tiff”

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar’da sırada son albümünden ‘Tiff’ isimli şarkısını KEXP Radio stüdyosundan yorumlayan Poliça var!

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar Vol.121: The Tallest Man on Earth | Live on KEXP

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar’da sırada KEXP Radio’ya konuk olan İsveç çıkışlı folk müzik projesi The Tallest Man on Earth var.

Video Klip: Classixx – “A Stranger Love”

Geçtiğimiz yıl ‘Hanging Gardens‘ adındaki ilk stüdyo albümü ile bizleri tanıştıran Amerikalı elektronik müzik ikilisi Classixx, en son Ocak ayında KEXP Radio Live Session‘a konuk olmuştu. İkili şimdi de son albümünde yer alan Sarah Chernoff’un eşlik ettiği ‘A Stranger Love‘ adlı şarkısına çekilen video klip ile karşımızda. Jordan Michael Blake‘in yönetmenliğini yaptığı siyah beyaz klip, genç […]

STRFKR, KEXP Radio’nun konuğu oldu!

  Amerikalı indie-electronica grubu D (aka. STRFKR), bu yıl Şubat ayında çıkardıkları yeni albümleri ‘Miracle Mile’ ile beklenenleri çok karşılamasalar da ben tarzlarını sevdiğimden bir tık daha yukarı koyuyorum onları. Grup, Kexp Radio Stüdyo’sunda bize yeni albümlerinden canlı canlı performans sunuyor. Akşam karanlığına geçiş yapmadan fon müziği olacak niteliğinde kulak vermek lazım!