Daily Beating: Jamie xx – “Loud Places” (John Talabot Remix)

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Jamie xx’in “Loud Places”ine John Talabot dokunuşu var.

Elektronik Müzik Sahnesinin Alter Egoları

Alex Trochut, elektronik müzik dünyasının duayenleri ile işbirliği yaptığı “Binary Prints-Music Portraits” sergisi ile 19 Subat’ta Mixer Gallery’de yerini alacak.

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar: John Talabot – “Lover’s Tradition”

klımızı başımızdan alan canlı performanslarda sırada elektronik müzik sahnesinde İspanyol kolonisinin kıdemli üyesi John Talabot’dan “Lover’s Tradition” var.

Daily Beating: John Talabot – “Destiny” (Feat. Pional)

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada John Talabot’dan “Destiny” (Feat. Pional) var.

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar Vol.248: John Talabot – “Lover’s Tradition”

Canlı performanslarda sırada elektronik müzik sahnesindeki İspanyol kolonisinin kıdemli üyelerinden John Talabot ve ‘Lover’s Tradition’ şarkısı var.

Video: Sofia Mattioli – Continuum | Jamie xx, Four Tet, Koreless & John Talabot

Geçtiğimiz nisan ayında uzun bir aranın ardından ‘Sleep Sound’ isimli single’ı ile geri dönen Grammy ödüllü İngiliz producer Jamie xx, Nowness aracılığı ile harika bir de video klip yayınlamıştı. Klibin yönetmenliğini ve aynı zamanda dans performansını gerçekleştiren Sofia Mattioli, işitme engelli insanların titreşimleri hissedip dans edebildiklerini bizlere aktararak yılın en başarılı video klip çalışmalarından birine […]

DJ Set: John Talabot @ Naturel Beach Club

İspanyolların elektronik müzik sahnesine sunduğu en önemli producer’lardan biri olan John Talabot, Naturel Beach Club’ta sergilediği 4 saatlik performansını soundcloud üzerinden bizlerle paylaştı.

Yeni Şarkı: Hauschka – “Two AM” (Villette Remix)

Gelecek hafta ülkemize 3. sarışın mavi gözlü müzisyen akımını gerçekleştirecek Jan Blomqvist‘in Cue İstiklal‘deki performansından önce kabine geçecek olan Villette (Sine Büyüka), geçtiğimiz ay John Talabot‘un ‘Without You’ şarkısına yaptığı remix’in ardından şimdi de Alman piyanist ve besteci Hauschka‘ın ‘Two AM’ isimli şarkısına el attı. Pek alışık olmadığımız bir şekilde post-classical bir şarkıyı techno kazanına atan ve […]

Huzurlarınızda Babylon Soundgarden İstanbul 2014!

Bu yıl 4. kez düzenlenecek olan, yazın gelişine referans noktası aldığımız, müzik ve doğayı buluşturan Babylon Soundgarden, 24 Mayıs Cumartesi günü harika line-up’ı ve yeni konseptleri ile bizleri selamlıyor! Geçtiğimiz yıl King of Convenience, DeVotchKa, Molotov Jukebox, İlhan Erşahin İstanbul Sessions ve Beardyman gibi isimleri konuk eden Babylon Soundgarden, bu yıl sahnesinde müzikal kariyerinde 30 […]