John Lennon’ın İlk Asit Deneyimi Animasyon Video Oldu!

Rolling Stone dergisi, tozlu arşivinden çıkan John Lennon’ın ilk asit deneyimini anlattığı hikayeyi animasyon video haline getirip bizlerle paylaştı.

Daily Beating: John Lennon – Imagine

Müzikle yaşayan her insan güne kulağında bir şarkı ile başlar. Müziği ekseninde tutan Rave Mag de yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada John Lennon’dan “Imagine” var.

Albüm İnceleme: The Last Shadow Puppets – ”Everything You’ve Come To Expect”

Alex Turner ve Miles Kane ikilisi The Last Shadow Puppets projeleriyle ile ikinci albümleri ”Eveything You’ve Come to Expect”i yayınladı. Biz de dumanı üstünde tüten bu albümü inceleme masamıza konuk ettik.

GALERİ | 35. Ölüm Yıldönümünde Pek Bilinmeyen John Lennon

40 yıllık kısa yaşantısına rağmen derin izler bırakarak aramızdan ayrılan John Lennon’ı 35. ölüm yıldönümüne ithafen pek bilinmeyen fotoğraflarıyla galerimize konuk ettik.

Daily Beating: John Lennon – “Happy Xmas (War Is Over)”

Ölümünün 35. yılında Daily Beating’in konuğu “Happy Xmas (War Is Over)” şarkısıyla John Lennon oldu.

Paris’te Piyano Eşliğinde “Imagine”

Bir müzisyen, piyanosunu saldırının gerçekleştiği Bataclan konser salonun önüne getirerek barış adına John Lennon’ın “Imagine” şarksını çaldı.

John Lennon’ın Solo Diskografisi Spotify’da!

Müzik dünyasında streaming akımı her geçen gün daha da geniş kitlelere ulaşırken bu alanda hizmet veren servisler arasındaki rekabet de bir o kadar kızışmaya devam ediyor. Spotify, Deezer, Rdio, Rhapsody, Beat Music ve daha bir çok servis arasından ülkemizde sadece Spotify ve Deezer aktif durumda. Spotify, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada John Lennon‘ın 1970-1984 yılları arasında yayınlanan 8 […]

Daily Beating: Legend | John Lennon – “Imagine”

“Imagine there’s no heaven It’s easy if you try No hell below us Above us only sky Imagine all the people Living for today… Imagine there’s no countries It isn’t hard to do Nothing to kill or die for And no religion too Imagine all the people Living life in peace…” )