Yeni Şarkı: Jimmy Napes – “Give It Up”

Haberin ana fikri Jimmy Napes’in yeni şarkısı ‘Give It Up’ı bizimle paylaşması olsa da öncelikli olarak kim peki bu adam sorusunun cevabını verelim.

Yeni Şarkı: Mary J. Blige & Disclosure – “Follow”

24 Kasım’da 13. stüdyo albümü, ‘The London Sessions’ı bizlerle buluşturmaya hazırlanan Mary J.Blige, daha önce Disclosure‘un prodüktürlüğünü üstüne alıp Sam Smith ve Jimmy Napes’ın şarkı sözlerine yancılık yaptığı ‘Right Now’ şarkısının klibi ile karşımıza çıkmıştı. Albümün yayınlanmasına az bir süre kala Blige, dün Zane Lowe‘ın BBC radyo şovuna katılarak Disclosure ortaklığındaki bir diğer şarkısı ‘Follow’ı bizlerle paylaştı. Daha önce […]

Video Klip: Mary J. Blige – “Right Now”

En son Jimmy Kimmel Live‘a konuk olan Disclosure‘ın ‘F for You’ şarkısına eşlik eden Mary J.Blige, gelecek ay yayınlanacak olan 13. stüdyo albümü, ‘The London Sessions’ta yer alan ve daha önce bizlerle paylaştığı ‘Right Now’ isimli şarkısını klipledi. Disclosure‘un prodüktürlüğünü üstüne alıp Sam Smith ve Jimmy Napes’ın şarkı sözlerine yancılık yaptığı şarkının klibinde Blige’in stüdyo kayıt görüntüleri […]

Yeni Şarkı: Jessie Ware – “Pieces”

Gelecek hafta merakla beklenen ikinci stüdyo albümü, ‘Tough Love’ı PMR/Island/Interscope etiketleri ile bizlere sunacak olan İngiliz şarkıcı/söz yazarı Jessie Ware, yeni albümünden 5. single’ı ‘Pieces’ ile karşımızda. Ayrılık sonrası şarkıları konseptinden uzaklaşmayan Jessie Ware’in sözlerinin Jimmy Napes – Tourist ortaklığında yazıldığı ve Emile Haynie‘in prodüksiyonunu yaptığı yeni şarkısını merak edenleri hemen aşağıya alalım.

Yeni Şarkı: Sam Smith x Nile Rodgers x Disclosure x Jimmy Napes – Together

İngiliz elektronik müzik ikilisi Disclosure, hazır havalar soğudu ekibi toplayıp, birlik beraberlik mesajı altında yeni single’ımızı yayınlayalım diyerek ‘Together’ı yayımladı. Sam Smith, Jimmy Napes ve ‘Latch‘ şarkısında da beraber çalıştığı, şimdilerde Daft Punk ile ortak bir proje için beraber takılan Nile Rodgers’ın da ekipte yer aldığı şarkı gözden kaçmasın diyenleri buraya alalım.