Jan Blomqvist’den Yeni Video Klip; “More

Jan Blomqvist, geçtiğimiz ay ilk uzunçaları “Remote Control”u Armada Music etiketiyle servis etti. Plak şirketi tercihi ile büyük oynayacağının sinyalini veren Jan Blomqvist, “More” isimli şarkısına afilli bir video klip yayınladı.

PLAYLIST | Hafta Sonuna Önceden Isındırmalı Şarkılar

Havaların ısınmasın ve festival sezonunun açılmasından dolayı müzikle dolu hafta sonlarının sayısı da artıyor. İşte yavaştan ısındırmalı playlist’imiz.

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar Vol.142: Oliver Koletzki – “The Devil in Me” (Feat. Jan Blomqvist)

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar’da sırada Oliver Koletzki‘nin Jan Blomqvist vokal destekli “The Devil in Me” akustik performansı var.

Daily Beating: Niconé & Sascha Braemer – “Run Away” (Feat. Jan Blomqvist)

Günün Şarkısı: Niconé & Sascha Braemer – “Run Away” (Feat. Jan Blomqvist)

Yeni Şarkı: Hauschka – “Two AM” (Villette Remix)

Gelecek hafta ülkemize 3. sarışın mavi gözlü müzisyen akımını gerçekleştirecek Jan Blomqvist‘in Cue İstiklal‘deki performansından önce kabine geçecek olan Villette (Sine Büyüka), geçtiğimiz ay John Talabot‘un ‘Without You’ şarkısına yaptığı remix’in ardından şimdi de Alman piyanist ve besteci Hauschka‘ın ‘Two AM’ isimli şarkısına el attı. Pek alışık olmadığımız bir şekilde post-classical bir şarkıyı techno kazanına atan ve […]

CUE Istiklal eargasm tarihleri

Geçen sene Phonique, Kolombo, Xinobi ve Marek Hemmann gibi isimlerle muhteşem bir manzarayı harmanlayan ve seneyi onur derecesiyle kapatan Cue Istiklal, bu sene 12 Eylül’den itibaren yeniden maratona başlıyor. Hem de ne başlama… O hoparlörlerden çıkan köpürtme sesi.   Açılışı Echoes ve Arrow and Bow’un yaratıcısı ulu Oliver Koletzki ile yapmaya hazırlanan Cue, yine ve yeniden haftasonlarımızı fakir […]

Yeni Şarkılar: Jan Blomqvist – “Time Again” (Club Version) & (Peer Kusiv Remix)

Geçtiğimiz Şubat ayında İstanbul’da performans sergileyen Jan Blomqvist, 11 Temmuz’da yayınlanması beklenen yeni EP’sinden ‘Time Again‘ şarkısının ‘Club Version’ ve Peer Kusiv remix’li halini bizlerle paylaştı. Bu yaz bir çok DJ’in setinde yer alması kuvvetle muhtemel olan ‘Time Again’in farklı kıyafetlerde görmek isteyenleri aşağıya alalım! ‘Club Version’: ‘Peer Kusiv Remix’: