2016 BRIT Ödülleri’nin Kazananları Belli Oldu!

Geçen ay aramızdan ayrılan efsane isim David Bowie’ye adanan 2016 BRIT Ödülleri sahiplerini buldu.

58. Grammy Ödülleri’nin Kazananları Belli Oldu!

Dört gözle beklediğimiz 58. Grammy Ödülleri dün gece Los Angeles’ta düzenlenen törenle sahiplerine kavuştu!

Brit Awards 2016 Adayları Açıklandı

Adanın en büyük Müzik Ödülleri Seremonisi olan Brit Awards’ın adayları belli oldu.

Daily Beating: James Bay – “Hold Back The River”

Müzikle yaşayan insanlar güne kulağında bir şarkı ile başlar. Rave Mag’de yeni bir güne müzikle başlıyor. Sırada James Bay’den “Hold Back The River” var.

BRIT Awards 2015 Aday Tanıtım Performans Videoları

25 Şubat’ta The O2 Arena’da 35. kez düzenlenecek olan BRIT Awards töreni için dün adaylar açıklanmıştı. Bugün de etkinliğin resmi YouTube sayfasından adayların canlı performanslarının yer aldığı tanıtım videoları bizlerle paylaşılmaya başladı.

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar Vol.101: James Bay – “Let It Go”

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar’da sırada BBC Sound of 2015 listesine girmeyi başaran James Bay var. James Bay BRITs 2015 Critics’ Choice Sessions’a katılarak ‘Let It Go’ şarkısını seslendirdi.

BBC Sound of 2015 | Bölüm 1

BBC’nin “Sound of” listesi her senenin sonunda bir sonraki sene müzik endüstrisinin geleceğini belirleyecek sanatçıları seçen bir liste. Bu listenin bu kadar önemli olmasının sebebi biz dinleyicilere ileride müzik dünyasında başarılı olması muhtemel isimlerle tanıştırması. Şimdiye kadar bu listeden çıkan isimler arasında Ellie Goulding, Klaxons, La Roux, Adele, Emeli Sande, Sam Smith, HAIM, Foals, Frank […]