Jake Bugg’dan Yeni Video: “Put Out the Fire”

leştirmenleri büyüleyen albümü Shangri-La’nın ardından bu yaz yayınladığı üçüncü uzun metrajlı çalışması “On My One” ile geri dönen Jake Bugg’dan yepyeni bir video geldi! Island Records etiketiyle yayınlanan albümde kolları sıvamayı ve prodüksiyon dahil her şeyle kendi ilgilenmeyi tercih eden genç yetenek Bugg,  ilk albümlerinde şarkı yazımında prodüktör Iain Archer ile birlikte çalıştığı için eleştiri […]

Albüm İnceleme: PJ Harvey – “The Hope Six Demolition Project”

PJ Harvey, heyecanla beklenen 9. Stüdyo albümü The Hope Six Demolition Project’i yayımladı. Biz de dumanı üstünde tüten şarkılarıyla albümü inceleme masamıza konuk ettik.

Disclosure Yeni Albümünü Duyurdu; “Caracal”

İlk albümleri ‘Settle’ ile müzik sahnesine dev bir adım atarak giriş yapan Disclosure, merakla beklenen ikinci albümüyle ilgili detayları duyurdu.

Florence + The Machine’den Yeni Şarkı; “Delilah”

Üçüncü stüdyo albümünü Island Records etiketiyle yayınlamaya hazırlanan Florence + The Machine, yeni şarkısı ‘Delilah’ı bizlerle paylaştı.

Florence + the Machine’den Yeni Albüm Meyvesi; “Ship to Wreck” Video

Bugüne kadar albümden paylaştığı şarkıları klipleyen grup, ‘Ship to Wreck’de de ayrıcalık yapmadı ve şarkının klipli halini bizlere servis etti.