Video: London Grammar – “Strong” | Jimmy Kimmel Live

Geçtiğimiz günlerde Game of Thrones‘un 4. sezon fragmanın karşımıza çıkan London Grammar, INXS‘ın 1988 çıkışlı şarkısı ‘Devil Inside‘ ı seslendirmişti. İngiliz trio, geçtiğimiz akşam Jimmy Kimmel Live‘ın konuğu oldu ve ‘Strong‘ adlı şarkısı ile performans sergiledi. İlk stüdyo albümü ‘If You Wait‘ geçtiğimiz yıl yayımlanan London Grammar’ın live performansını merak edenleri aşağıya alalım!

Video: London Grammar – “Devil Inside” | Game of Thrones Trailer #4

Dünyayı yerinden oynatan Game of Thrones dizisinin, 7 Nisan‘da başlayacak dördüncü sezonunun fragmanları nefes kesmeye devam ediyor. Heyecan dozunu gittikçe arttıran son fragmanın müziğine kulak kabarttık ve bir de ne görelim; London Grammar! Yorumladıkları şarkı ise zamanın hit olmuş singlelarıdan. INXS‘in 1988 yılında çıkardığı “Devil Inside”

Soundtrack Silsilesi No 1: Donnie Darko

2001 yapımı, daha o zamanlardan ilerde bir dahi olacağı anlaşılan yönetmen Richard Kelly’nin yönettiği, baş rollerinde aşırı ünlü olmasalar da, oldukça yetenekli olan gençlerin; Jake Gyllenhaal, Jean Malone, Drew Barrymore’un paylaştığı dram-fantastik yapımı, Donnie Darko. Ergenlik acıları, varoluş acıları ve ölüm-hayat- gerçek-düş arasında kalmış 16 yaşındaki Donnie’nin anlatıldığı film, mükemmel yorumlar almıştır. Hüznün ağır bastığı […]