Pharrell Williams’tan Yeni Şarkı: “Able”

Pharrell Williams, 6 Ocak’ta vizyona girecek Hidden Figures filmine hazırladığı bir diğer yeni şarkısı “Able”ı bizlerle paylaştı.

Pharrell Williams’tan Yeni Şarkı: “Runnin”

“Happy” ile adeta bir salgın başlatan on parmağında on marifet prodüktör ve müzisyen Pharrell Williams, bu kez de Hidden Figures filmi için kolları sıvadı ve yepyeni bir şarkı ile karşımıza çıktı!

Pharrell Willliams, Live Earth 2015 Projesinde!

Dünyanın en ünlü şarkıcı, besteci, yapımcı ve moda tasarımcılarından biri olan Pharrell Williams ve politikacı-avukat Al Gore, dünya üzerinde gelmiş geçmiş en kapsamlı kampanyayı gerçekleştirmek istediklerini duyurdular.

Daily Beating: Pharrell Williams – Happy ( EFIX & ALLISON Cover )

Sözleri bi yerden çok tanıdık geliyor ya diyerek dinlediğim ve ekranda Pharrell’in ismini görünce mavi ekran verdiğim orijinalinden baya değişik olan bu cover’ı dinlerken aklınızdan Pharrell’in versiyonunu silmeye çalışın. Çünkü hem çok farklı hem de benzer tınılara sahip olan bu cover, beyin hücrelerini çarpıştırıp değişik bir ruh hali yaratıyor.

Video: Pharrell Williams – “Happy” | Good Morning America

Geçtiğimiz hafta Saturday Night Live‘a konuk olan Pharrell Williams‘ı Amerikan haklı bağrına basmaya devam ediyor. Bir çoğumuzun güne mutlu başlama şarkısı olan ‘Happy‘ i bu sefer Good Morning America için Time Square’deki GMA çatısına konuşlanan Williams, pozitif enerjisini bizlere ışınlamayı başardı. Çatı performansından sonra GMA stüdyosuna konuk olan Pharrell Williams, nelerin onu mutlu ettiğini ve […]

Yeni Şarkı: Pharrell Williams – “Happy” ( Woodkid Sad Remix)

Son zamanların en iyi güne başlama şarkısı olan Pharrell Williams‘ın ‘Happy‘ şarkısı Yoann Lemoine, aka Woodkid‘in kapısını çalmış ve aşırı dinlenmekten mutsuz olduğunu dile getirmiş. Ben dertten anlarım diyen Fransız chamber-pop müzisyeni Woodkid, depresyon takılanlara özel yapım bir remix ile karşımızda. Piyano ve antidepresan eşliğinde ‘Happy’ nasıl olurdu diye (Neden?) merak edenleri aşağıya alalım!

Video Klip: Tomas Barfod – “Pulsing” (feat. Nina K)

Danimarkalı indie-pop, dance-punk üçlüsü WhoMadeWho ekibinden Tomas Barford, ‘Happy‘ adını verdiği elektronik şarkısını soundcloud üzerinden yayımlamıştı. Barford, şimdi de Ocak ayında yayımladığı ‘Pulsing‘ adlı şarkısına çekilen video klibi bizlerle paylaştı. Merak edenleri aşağıya alalım.

Yeni Şarkı: Tomas Barford – “Happy” (feat. Eddie Chacon)

Danimarkalı indie-pop, dance-punk üçlüsü WhoMadeWho ekibinden Tomas Barford, ‘Happy‘ adını verdiği elektronik şarkısını soundcloud üzerinden paylaştı. Barford, normalde grubun davulcusu olarak gözükse de, WhoMadeWho’nun bizi havalara zıplatan bütün elektronik sound altyapısında onun imzası var. En son 1 yıl önce Bronx Pi‘de bizlerle buluşan gruba Barford eşlik edememişti fakat bizi yine kendimizden geçirmeyi başarmışlardı. Tomas Barford, […]