Mr. Robot’un Elliot’ı Freddie Mercury Olarak Rol Alacak

Rami Malek, nam-ı değer Mr. Robot, The Guardian’ın haberine göre Queen grubunun yeni biyografik filmi “Bohemian Rhapsody”de Freddie Mercury olarak karşımıza çıkacak.

70. Doğum Gününde Freddie Mercury’nin Adı Bir Asteroite Verildi

Bugün 70. doğum günü kutlanan Queen’in efsanevi vokalisti Freddie Mercury’nin adı Mars yakınlarındaki bir asteroite verildi. Böylece Freddie Mercury de gökyüzündeki unutulmaz arasında yerini aldı.

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar Vol.232: Elton John & Axl Rose – “Bohemian Rhapsody”

Aklımızı başımızdan alan canlı performanslarda sırada Freddie Mercury’in ölümünün bir sonra düzenlenen tribute konserinde Elton John ve Axl Rose’un “Bohemian Rhapsody” yorumu var.

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar Vol.200: Queen – “I Want To Break Free”

200. bölümüne ulaştığımız canlı performans serimizde sırada konuğu İngiliz efsanevi rock grubu Queen’in ‘I Want To Break Free’ yorumu var.

Tarihte Bugün: Freddie Mercury doğdu.

Bugün beyaz atlet ve bıyığın dünyada en çok yakıştığı efsane insan Freddie Mercury doğdu. Onu, 150.000 seyirciyi senkronize bir şekilde kontrol edip; koro şeklinde şarkı söylettiği, kendisi gibi efsaneleşmiş Wembley performansıyla anıyoruz.

Etkinlik: Queen Tribute Night by Cingi – Freddie Mercury / 21.30 / 20 Kasım Çarşamba / 21.30 / @ Babylon

2013 yılında bir çok önemli sanatçıyı kaybetmenin üzüntüsünü yaşarken 90’lı neslin en büyük şanssızlığı olan Freddie Mercury‘i canlı dinleyememiş, onunla aynı dünyada yaşayamamış olmanın eksikliği 20 Kasım akşamı Cingi ile beraber Babylon sahnesinde özel bir ayin ile doldurulacak. Ülkemizde Queen klasiklerini başarılı bir şekilde yorumlayan sayılı gruplardan biri olan Cingi, Freddie Mercury’nin ölüm yıl dönümü […]