FKA twigs ve Nike Güçlerini Birleştirdi; “do you believe in more?”

FKA twigs, bu sefer Nike ile işbirliği yaparak modern hareketin bütünlüğüne ışık tutan ve sporu kendini ifade etme biçimi olarak tanımlayan bir koleksiyon yarattı.

FKA Twigs’ten Kısa Film: “Soundtrack 7”

Görselliğin sınırlarını zorlayan müzik videolarıyla tanıdığımız İngiliz sanatçı FKA Twigs, bu hafta sonu BBC 4 üzerinden yayınlanacak “Soundtrack 7” adlı 35 dakikalık bir kısa filmle karşımıza çıkacak!

FKA twigs İle Cadılar Bayramı’na Hazır Mısınız?

irkaç hafta önce sosyal medya hesapları üstünden farklı stillerden sanatçılara Londra‘da gerçekleşecek büyük bir proje için açık bir casting duyurusu yapan FKA twigs, herkesin kafasında soru işaretleri oluşmasına sebep olmuştu. Bugün nihayet konunun etrafındaki gizem perdesi aralandı! Görünüşe bakılırsa FKA twigs, bu sonbaharda Londra’da kendi Cadılar Bayramı sergisini açıyor. Her yıl düzenlenen The Veuve Clicquot Widow Serisi‘nin […]

Müjdemizi İsteriz, Yeni Björk Albümü Yolda!

2015’te Vulnicura ile yüreğimizi dağlayan Björk ve Arca ikilisi, bu yıl da boş durmuyor!

Backyard Sounds Vol.74

Haftanın dumanı üstünde tüten şarkılarını bir araya topladığımız Backyard Sounds’un yenisi geldi, toplanın!

Müzikte “It Girl!”

IT GIRL! Peki ya it girl kavramı ne ola ki diye soruların havada uçuştuğu sırada moda dergileri, moda blogları yorumlar yapıp, bize değerlendirmeler sundu.

FKA twigs’ten Sürpriz EP; “M3LL155X”

İngiliz şarkıcı, söz-yazarı ve dansçı FKA twigs, sürpriz bir şekilde ‘M3LL155X’ isimli yeni kısaçalarını 16 dakikalık bir video klip eşliğide duyurdu.

FKA twigs’ten Yeni Şarkı; Figure 8″

İngiliz, şarkıcı, söz-yazarı ve dansçı FKA twigs, yeni şarkısı ‘Figure 8’, Apple Music’in radyosu Beast 1 üzerinden bizlerle paylaştı.

Daily Beating: FKA twigs – “Two Weeks”

Müzikle yaşayan her insan güne kulağında bir şarkı ile başlar. Müziği ekseninde tutan Rave Mag’de yeni bir güne müzikle başlıyor.

Coachella Fesitvali’nin Performans Saatleri Açıklandı!

Oturduğumuz yerden bir çok önemli ismin canlı performanslarını takip edebileceğimiz Coachella Festivali’nin set time’ları açıklandı.

FKA twigs, Hep Söyleyip Hem Yönetmiş; “Glass & Patron”

FKA twigs, bu yılki ilk şarkısı ‘Glass & Patron’u dün düzenlenen YouTube Music Awards’da kendi yönetmenliğindeki bir video klip ile bizlerle paylaştı.