Daft Punk, Electroma’yı Geri Çağırıyor!

En son çevrim içi müzik dinleme kanalı TIDAL’ın tanıtım toplaşmasında karşımıza çıkan Daft Punk, bugün kendi Facebook sayfaları üzerinden bir video yayınladı.

Elephantidae | Neil Gaiman – “Neverwhere”

Bütün fillerin kendilerine ait soundtrack’leri vardır. Bütün kitapların da. Ve her müzik dinlenirken resimler çizilir. Artık Koçak’ın yeni bir defteri vardır.

Elephantidae | Barış Bıçakçı – “Bizim Büyük Çaresizliğimiz”

Fillerin kendilerine ait soundtrack’leri vardır. Bütün kitapların da. Ve her müzik dinlenirken resimler çizilir. Artık Koçak’ın yeni bir defteri vardır.

Swedish House Mafia’nın ‘One Last Tour’ Filmi iTunes’da!

‘Leave the World Behind‘ adı ile filme dönüştürülen Swedish House Mafia‘nın esfanevi dünya turu ‘One Last Tour‘, dün itibari ile iTunes üzerinden satışa sunuldu. 16 Kasım 2012‘de Dubai’de başlayan ‘One Last Tour‘, Güney Afrika, Peru, Filipinler, Malezya, Singapur, Meksika gibi bir çok ülkeyi dolaşarak 24 Mart 2013‘de Miami konseri ile sona ermişti. Tüm dünyada 1 […]

U2’dan Tadımlık Yeni Şarkı; ‘Ordinary Love’

Son albümü ‘No Line On The Horizon‘ bundan dört yıl önce yayınlanan U2’nun, Nelson Mandela’nın vizyona girecek biyografik filmi Mandela: Long Walk To Freedom’ın soundtrack’ları arasında bulunan yeni şarkısı, ‘Ordinary Love’, filmin trailer’ında 1.20 dk’lık versiyonu karşımıza çıktı. U2’nun uzun süren dünya turlarından sonra yeniden stüdyoya döndükleri haberini almıştık. Bunun yanısıra grubun basscısı Adam Clayton, İrlanda’da bir […]