Diynamic Festival Istanbul’da Kadro Belli Oldu

Solomun ve saz arkadaşları, Diynamic Festival Istanbul ile 6 Ağustos’ta Babylon Kilyos’a yerleşecek.

Diynamic Festival, Yeniden İstanbul’a Geliyor!

Geçtiğimiz yıl Suma Beach’de gerçekleşen Diynamic Festival’in bu yılki lokasyonu bilinmemekle birlikte 6 Ağustos’ta Solomun ve tayfasının yeniden şehrimize konuk olacak.

Daily Beating: Solomun – “Somebody’s Story”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag’de yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Solomun’dan “Somebody’s Story” var.

Diynamic Festival İstanbul’un Line-Up’ı Açıklandı!

Hamburg merkezli prestijli plak şirketi Diynamic Records, 1 Ağustos tarihinde yeri henüz açıklanmayan etkinlikte performans sergileyecek isimleri bizlerle paylaştı.

Solunum, BBC Radio 1 Programını Serbest Bıraktı!

Solomun, şubat ayında ikinci kez gerçekleştirdiği BBC Radio 1 programını Soundcloud üzerinden yayınladı.

İnceleme: Kollektiv Turmstrasse

Elektronik müzik sahnesinde bir çok ikili var fakat aralarından çok azı proje olarak çift olmanın yanı sıra müzikal ve ruhsal bütünlüğe sahip olup bunu bedeni ile insanlara yaymayı başarabilen türden. Tüm bu özelliklere birlikteliklerinin 15. yılını geride bırakan Kuzey Almanya çıkışlı Christian Hilscher ve Nico Plagemann‘in oluşturduğu Kollektiv Turmstrasse’in sahip olduğunu söylemek mümkün! Baltık Denizi’nde […]

Yeni Şarkı: Solomun – “Samson”

Almanya elektronik müzik sahnesinin ağır toplarından biri olan ve house müziğin en önemli temsilcilerinden Solomun, 14 Nisan’da Diynamic Records etiketi ile çıkan ‘Samson‘ adlı EP’sine adını veren şarkısını soundcloud üzerinden bizimle paylaştı. Kesik ve derin vuruşları barındıran alt yapısına etnik bir vokal ekleyen Solomun yeni şarkısını merak edenleri aşağıya alırken kendisinin 16 Mayıs‘ta indigo kabinine geçeceğini […]