Daily Beating: DARKSIDE – “Metatron”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada DARKSIDE’dan “Metatron”var.

Sonunda Kavuştuk: Nicolas Jaar – “Sirens”

Nicolas Jaar, ön gösterimi plak şirketinin yeni projesi “THE NETWORK” üzerinden yaptı ve “Sirens”i online dinlemeye açtı.

Dave Harrington Yeni Projesiyle Geri Döndü

Kendisini Nicolas Jaar ile iş birliği yaptığı Darkside projesinden tanıdığımız Dave Harrington, yeni projesini “Become Alive” isimli taze şarkısıyla duyurdu.

Nicolas Jaar ile Bir Saat

Nicolas Jaar, Resident Advisor için hazırladığı bir saatlik mixtape ile karşımızda

Daily Beating: Darkside – “A1”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag’de yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Darkside’dan “A1” var.

Orange Date Etkinliğinin Detayları Açıklandı!

Şimdiye kadar İstanbul, Çeşme ve Bodrum’da gerçekleşen Orange Date, 25 Temmuz’da Alaçatı’da gerçekleşecek yeni buluşmasıyla ilgili detayları bizlerle paylaştı.

Darkside’ın “Psychic” Konser DVD’si Yayında!

Nicolas Jaar’ın multi enstrümantalist Dave Harrington ile geçtiğimiz yıl ara verdiği Darkside projesinin konser DVD’si bugün Matador etiyle yayınladı.

Nicolas Jaar’dan İki Şarkılık Yeni Kısaçalar Geliyor

Nicolas Jaar, bu ayın sonunda ‘Swim’ ve ‘Mistress’ isimli iki yeni şarkının yer aldığı yeni kısaçaları ‘Nymphs III’ ile yoluna devam edeceğini duyurdu.

Nicolas Jaar’ın Yeni EP’si Yayında!

Nicolas Jaar, 4 yıllık bir aranın ardından ‘Nymphs II’ adını verdiği yeni EP’sini kendi plak şirketi Other People üzerinden yayınladı.

Nicolas Jaar, 4 Yıl Sonra Yeni 12”lik Yayınlıyor

Amerikalı prodüktör Nicolas Jaar, Resident Advisor’ın açıklamasına göre 4 yıllık bir aradan sonra solo 12”lik yayınlayacağını duyurdu.

Yeni Şarkı: Nicolas Jaar & Dj Slugo – “Ghetto”

Geçtiğimiz eylül ayında Brooklyn Masonic Temple son konserini vererek Dave Harrington ile olan ortak projesi Darkside‘a ara veren Nicolas Jaar, Chicago merkezli veteran producer DJ Slugo işbirliği ile hazırladığı ‘Ghetto’ isimli şarkısını kendi plak şirketi Other People bayrağı altında bizlerle paylaştı. Gelecek etkinlikleri için ufak bir de not bırakan Nicolas Jaar’ın yeni çalışmasını merak edenleri […]