Gorillaz’dan Hafta Sonu İçin Gizemli Sinyaller Var!

Sosyal medya kanallarında bir süredir gizemli hareketlenmeler olan Gorillaz, yeni albüm dedikodularıyla hepimizi sevindirmişti. Grup şimdi de yeni bir ipucuyla karşımıza çıktı!

Gorillaz’ın Yeni Albümü Adım Adım Yaklaşıyor: “The Book of Noodle”

Geçtiğimiz haftalarda Instagram hesabı açmalarıyla başlayan sosyal medya hareketlilikleriyle herkesi meraklandıran Gorillaz’ın yeni albümü için detaylar yavaş yavaş belirginleşmeye başladı!

Yepyeni Bir Gorillaz Albümü Geliyor!

Damon Albarn ve Jamie Hewlett‘in yükte hafif, pahada ağır çizgi grubu Gorillaz‘ın artık bir Instagram hesabı var.

Her Derde Çare: Müzik

Kültür-sanatın bir toplumu birlik yapan, her türlü düşünce ve inançtan insanı aynı masa etrafında toplayabilen bir güç olduğunu unutmayalım.

Daily Beating: Damon Albarn – “Lonely Press Play”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Damon Albarn’dan “Lonely Press Play” var.

Gorillaz’ın Video Klipleri Artık HD Kalitesinde!

Gorillaz, “Clint Eastwood” ve “Feel Good Inc” şarkılarına çekilen efsane video kliplerini HD versiyonları ile kendi YouTube kanalları üzerinden tekrardan yayınladı.

Daily Beating: Damon Albarn – “Mr Tembo”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Damon Albarn’dan “Mr Tembo” var.

İstanbul Caz Festivali Suriyeli Müzisyenler Orkestrası ve Damon Albarn ile açılışını yapıyor

Bu yıl 23.sü düzenlenen İstanbul Caz Festivali, 27 Haziran’da Cemil Topuzlu Açık Hava Sahnesi’nde açılışını yapıyor.

Yeni Gorillaz Albümü Yola Çıktı

Yeni albümleri için stüdyoya kapanan Gorillaz, bizleri heyecanlandırmaya devam ediyor. Bu sefer Gorillaz’ın görsel dünyasını tasarlayan Jamie Helwett, kendi Instagram hesabından bir paylaşımda bulundu.

Daily Beating: Damon Albarn – “Mr Tembo”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Damon Albarn’dan “Mr Tembo” var.

Daily Beating: Tony Allen – “Go Back” (Feat. Damon Albarn)

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Tony Allen ve Damon Albarn işbirliğinden “Go Back” şarkısı var.