Arcade Fire ve Mavis Staples Güçlerini Birleştirdi: “I Give You Power”

Müzik dünyasında Donald Trump’ın başkanlık koltuğuna oturmasına oluşan tepki çığ gibi büyüyor. Anti-Trump temalı bir şarkı da Arcade Fire ve Mavis Staples ikilisinden geldi!

CocoRosie ve Anohni, Trump’a Karşı El Ele: “Smoke ‘Em Out”

Donald Trump’ın başkanlık koltuğuna oturmasına bir gün kala, CocoRosie ve Anohni’den anti-Trump temalı bir şarkı geldi!

CocoRosie ile Sonbahar!

Casady kardeşlerin freak folk, psychedelic müzik projesi CocoRosie, geçtiğimiz hafta ‘Heartache City’i yumuşayan kalbimize emanet etti.

CocoRosie’den İkinci Meyve; “Un Beso” (Live)

6. stüdyo albümlerini yayınlamaya hazırlanan Casady kardeşlerin freak folk, psychedelic müzik projesi CocoRosie, yeni şarkısı ‘Un Beso’yu bizlerle paylaştı.

CocoRosie Geri Döndü; “Heartache City” (Live)

CocoRosie, yeni albümlerinde yer alacak ‘Heartache City’ isimli şarkılarının live versiyonunu Soundcloud üzerinden bizlerle paylaştı.

Foals ve CocoRosie’den Yeni Albüm Müjdesi!

Foals, ‘What Went Down’ adını verdikleri yeni albümlerini daha önceki tüm çalışmalarında olduğu gibi Transgressive etiketiyle bizlere sunacağını duyurdu.

En güzel renkli şey: CocoRosie

Siz, sevgili okur gençlik, daha önce coco ile başlayan kötü bir sözcük işittiniz mi? Cocojambo, Coconut, Coco Chanel hatta çocukluğumuzdan kalma güzel bir tepki olarak koko-kocaman!  Hepsi güzel şeyler, ama en güzeli CocoRosie. İllaki renkli olacaksan Cocorosie gibi ol diye bir deyim dahi üretilebilir hatta. Alice Harikalar Diyarı’ndan kopup gelen, Narnia’nın cadısını yenen, Jumanji’deki avcının […]