Haftanın En Yeni Beşlisi

Bu hafta müzik dünyası için oldukça verimli bir süreçti. Radiohead, Metronomy, CHVRCHES, Young Folks ve Grimes ile ilgili gelişmeler hepimizi heyecanlandırdı.

Canlı Yayın: Coachella Festival 2016

Coachella, üç farklı YouTube kanalı üzerinden yayın yaparak sevenleri buluşturuyor.

Backyard Sounds Vol.71

Haftanın dumanı üstünde tüten şarkılarını bir araya topladığımız Backyard Sounds’un yenisi geldi, toplanın!

Tek Şarkılık Arctic Monkeys Olma Şansı!

Geçtiğimiz günlerde Almanya’nın Cologne şehrinde Gamescom tarafından düzenlenen bir etkinlikte tanıtımı yapılan Rock Band 4 oyunu sayesinde bir çok klasik ve hit şarkının havasına girme fırsatı yakalıyoruz. Daha önce oyunun tanıtımı için İskoç synth-pop grubu Chvrches, oyun üzerinden Paramore‘un ‘Ignorance‘, Weezer‘ın ‘Buddy Holly‘ ve No Doubt‘ın ‘Just a Girl‘ şarkısıyla performans sergilemişti. Rock Band 4 oyunun son […]

Chvrches’ten Yeni Video; “Leave a Trace”

Chvrches, geçtiğimiz hafta yeni şarkısı ‘Never Ending Circles’ı bizlerle tanıştırmıştı. Grup şimdi de ‘Leave a Trace’ single’ını klipledi.

Chvrches’ten Yeni Şarkı; “Never Ending Circles”

İskoç synth-pop grubu Chvrches, ‘Never Ending Circles’ isimli taze çıktısını bizlerle paylaştı.

Chvrches’ten Rock Band 4 Performansı!

Chrvches, Cologne şehrinde Gamescom tarafından düzenlenen bir etkinliğe katıldı ve yeni çıkan Rock Band 4 oyunu ile performans sergiledi.

Chvrches’ten Taze Şarkılı Yeni Albüm Duyurusu!

Chvrches, bayramda karşımıza eli boş çıkmamayı tercih ederek Annie Mac’in BBC Radio 1’daki programında ilk single’ları ‘Leave a Trace’i bizlere armağan etmiş

Backyard Sounds Vol.35

Backyard Sounds, bu hafta konseptine bir yenilik ekliyor ve BBC Radio One Live Lounge’ın en iyi cover performanslarından oluşan bir liste şarkımıza çıkıyor!

Video: Chvrches | Pitchfork Music Festival Paris

Daha önce Mogwai, Four Tet ve James Blake gibi isimleri performans videolarını paylaştığımız Pitchfork Music Festival Paris‘den sırada İskoç synth-pop triosun Chvrches var. Grubun geçtiğimiz yayınladıkları ilk albümleri ‘The Bones of What You Believe’den şarkıların yer aldığı 52 dakikalık performanslarını merak edenleri aşağıya alalım!

Yeni Şarkı: Chvrches “The Mother We Share” (Rework)

Geçtiğimiz yıl yayınlanan ‘The Bones Of What You Believe’ ile yılın en iyi albümleri listesinde kendine yer bulmayı başaran İskoç synth-pop triosu Chvrches, Moog Music’in ‘Sound Lab’ serisine dahil olarak hit şarkısı ‘The Mother We Share’i yeniden yorumladı. Merak edenleri aşağıda toplayalım.