Zorlu PSM’de Sezon Açılış Festivali: “MIX – Seslerarası Bir Deneyim”

Bugün ajandamızı elimizi alıp Salon İKSV konserleri ile doldurmaya başlamışken Zorlu PSM’den neredeyse tüm sezona bedel bir festival duyurusu geldi.

Olay Yeri İnceleme: Büyük Ev Ablukada @ Volkswagen Arena

Yeni çıkan “Fırtınayt” albümüyle Volkswagen Arena’da sevenleriyle kucaklaşan Büyük Ev Abluka’da, inceleme masamıza konuk olduk!

Daily Beating: Büyük Ev Ablukada – “Güneş Yerinde”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Büyük Ev Ablukada’dan “Güneş Yerinde” var.

Daily Beating: Büyük Ev Ablukada – “Arayan Bulur”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Büyük Ev Ablukada ile “Arayan Bulur” var.

Babylon Soundgarden’dan İlk İsimler Geldi

4 Haziran’da geçtiğimiz yıl açılan Babylon Kilyos’ta düzenleneceği duyurulan Babylon Soundgarden festivalinden ilk isimler açıkladı.

Büyük Ev Ablukada Şekil Yapmaya Devam Ediyor

Alternatif müzik sahnemizin kıdemli topluluğu Büyük Ev Ablukada, “Hayaletler“in ardından ikinci teklisi “Arayan Bulur” ile karşımızda.

Daily Beating: Büyük Ev Ablukada – “Hayaletler”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Büyük Ev Ablukada’dan “Hayaletler” var.

Büyük Ev Ablukada’dan Yeni Açılım; “Fırtınayt”

Uzun süredir sessiz olan grup, kendi zaman tünelini keyifli bir akış içinde bizlere anlatarak yeni şekli “Fırtınayt”ı müjdeledi.

Büyük Ev Ablukada Full Faça / 6 Kasım Çarşamba / 21:30 /@ Babylon

Bu yılın başında yayınladıkları ilk albümleri Full Faça ile bereketli bir yıl geçiren, sınırlarımız içindeki sayılı alternatif rock grubu olup nevi şahsına münasır performansları ile bizleri eğlendirmeyi başaran Büyük Ev Ablukada, Babylon’daki Full Faça konser serisine devam ediyor. En son Rock’n Coke 45 derece havada ana sahnenin açılışını yapan grup, karanlık çökünce biz daha güzeliz […]

Rock’n Coke 2013: Ablukadayız!

Büyük Ev Ablukada benim hayatıma çok yeni ama çok hoş giren bir grup. 2008 yılında bir araya gelmiş olan 6 kişiden oluşuyorlar. Gerçek isimleri yerine; Afordisman Salihins, Bas Bariton, Bentek Siz hepiniz, Canavar Banavar, Galvaniz Gelbiraz ve Gelicem Nerdesin isimlerini kullanıyorlar. Vokalist Canavar Banavar (Bartu Küçükçağlayan) tanıdığımız bir sima. Kendisini Yalan Dünya dizisinde yamuk ağızlı […]

ETKİNLİK HABERLERİ – 2

Önce bir iptal/erteleme haberi; Heyecanla beklediğimiz GRAMATIK Türkiye’ye bir türlü gelemedi. Çeşitli mekanların peşinde olduğu duyulduktan sonra, Babylon İstanbul’un 14 Aralık’ta konserini sessizce açıkladığı Gramatik’in Türkiye konseri yılan hikayesine döndü. Babylon İstanbul’un twitterdan yaptığı açıklamaya göre Gramatik’in tur programındaki değişiklik nedeniyle iptal edilmiş ve Mart 2013 içinde gerçekleştirilecek.Sabırsızlıkla beklediğimiz ve daha önce haberini verdiğimiz Gramatik […]