Daily Beating: Bruce Springsteen – “The River”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Bruce Springsteen’den “The River” var.

Başkan Obama’dan Bruce Springsteen’e Özgürlük Madalyası

ABD başkanlığının son haftalarını yaşayan Barack Obama, ülke vatandaşlarına verilen en yüksek mertebe olan Özgürlük Madalyası’nı 21.’si düzenlenen bir törenle Beyaz Saray’da sahiplerine dağıttı. 2016’da bu madalyayı almaya hak kazanan isimler arasında Bruce Springsteen de var!

Daily Beating: Bruce Springsteen – “Hungry Heart”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Bruce Springsteen’den “Hungry Heart” var.

Bruce Springsteen ve Mick Jagger’dan Yılbaşı Kutlaması

Bruce Sprinsteen, E Street grubuyuyla birlikte geçtiğimiz cumartesi akşamı 2002 yılından sonra ilk kez Saturday Night Live’ın konuğu oldu.

Hot Chip’dan Bruce Springsteen Cover’ı; “Dancing In The Dark”

Hot Chip, 1984 çıkışlı ‘Dancing In The Dark’a hazırladıkları cover’ın stüdyo versiyonunu 7 dk’lık bir video klip ile bizlerle paylaştı.

Daily Beating: Bruce Springsteen – “Factory”

1 Mayıs İşçi ve Emekçiler Bayramı’nı Bruce Springsteen’ın “Factory” şarkısıyla kutluyoruz.

Video: Kanye West’li, Chris Martin’li, Bruce Springsteen’li “A (RED) THANK YOU”

Dün tüm dünyada düzenlenen ‘World AIDS Day’ etkinliklerine U2, Times Square’de ‘A (RED) THANK YOU’ adından sürpriz bir konser vererek destek olacağını açıklamıştı. Fakat Bono‘nun geçirdiği bisiklet kazanının ardından BANK OF AMERICA sponsorluğundaki konser line-up’ı Kanye West, Bruce Springsteen, Chris Martin‘in katılımıyla oldukça ilginç bir hal aldı. Yaklaşık 50 dakika süren performans videosunu merak edenleri […]

Yeni Şarkı: Sharon Van Etten – Drive All Night (Bruce Springsteen Cover)

‘Are We There Yet‘ albümü 27 Mayıs’ta çıkacak olan Amerikalı şarkıcı Sharon Van Etten, insanı nasıl ağlatacağını iyi biliyor. Çocukken sürekli dinlediği Bruce Springsteen‘in şarkısını, yine çocukken şarkı söylemek istediği The Stone Pony‘de bir piyano başında yorumluyor. ‘Drive All Night‘ adlı Bruce Springsteen şarkısı, Sharon’ın sesine çok güzel oturmuş. O yüzden yorumu da sizin midenize […]