Private Party: Smitech Wesson – Special Mixtape For Rave Mag

Bu gece Rave Mag kabininde Smitech Wesson‘u ağırlıyoruz. Geçen yıl Şubat ayında Fransız Boxon Records tarafından yayınlanan ‘Zöhre‘ EP‘si ile röportaj bölümümüzün konuğu olan Smitech Wesson, size 30 dk’lık Rave Mag özel mixtape‘i ile yüksek kalitede havalanmayı garanti ediyor.

Polen – Feels Good (Smitech Wesson Remix) | Preview

  25 Şubat’ta Boxon Records’dan ilk EP’si ‘Zöhre’ yi çıkartan Smitech Wesson, 6 Mayıs’da Polen’nin ‘Feels Good’ adlı parçasına hazırladığı remix’i yayınlayacağını açıkladı. Smitech Wesson şimdilik preview halini soundcloud üzerinden paylaşsa da bu hali bile tamamını merak etmeye yeterli! Bu arada parçanın orijinal versiyonu duymamış olanları da aşağıya alalım!

Smitech Wesson

İlk önce bize biraz kendinizden bahseder misiniz? Smitech Wesson kimdir? Ben 24 yaşındayım. 2009’dan beri elektronik müzik dinliyorum ve 2010’dan beri de müzik yapmaya başladım. Popülerlik kaygısı taşımadan sevdiğim ve inandığım müziği yapmaya çalışıyorum. Elektronik müziğe ilginiz nasıl üretime döndü? Bize bu süreç hakkında bilgi verir misiniz? Bu süreç biraz farklı gelişti. 2009 yılında tesadüfen […]