Daily Beating: Bob Moses – “Tearing Me Up”

Müzikle yaşayan her insan güne kulağında bir şarkı ile başlar. Müziği ekseninde tutan Rave Mag de yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de Bob Moses’tan “Tearing Me Up” sırada var.

Electronica Festival’de Kimler Var?

5-6 Temmuz tarihlerinde son yıllarda mesken tuttuğu Çeşme’yi ziyaret edecek olan Electronica Festival, iki yıl aradan sonra 13-14 Ağustos tarihlerinde İstanbul’a konuk olacak.

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar: Bob Moses – “Tearing Me Up”

Aklımızı başımızdan alan performanslarda sırada Kanadalı elektronik müzik ikilisi Bob Moses’ın, The Ellen Show’daki “Tearing Me Up” güzellemesi var.

Bob Moses’tan Yeni Şarkı; “Too Much Is Never Enough”

Bob Moses, yeni albümünde ikinci single ‘Too Much Is Never Enough’ı Souncloud üzerinden paylaştı.

Caribou’nun Daphni Projesinden Yeni Şarkı

BBC Radio 1‘daki resident’lığına devam eden İngiliz prodüktör Jon Hopkins, dünkü programında Dan Snaith, aka Caribou‘yu ağırladı. Programında Radiohead, Four Tet, Bob Moses, Daniel Avery gibi isimlerin şarkılarına yer veren Jon Hopkins, Dan Snaith’in bir diğer projesi Daphni’den yeni bir şarkıyı da bizimle paylaştı. Dan Snaith’in dans sahnesine inan yeni şarkısını dinlemek isteyenleri şuraya alalım.

Daily Beating: Bob Moses – “First To Cry”

Daily Beating, güne başlama motivasyonumuz, havanın gazabına uğradığımızda ruhsal durumumuz ve en mutlu anımızda fon müziğimiz olmaya devam ediyor.