Jakuzi’nin İlk Albümü “Fantezi Müzik” City Slang Etiketiyle Yeniden Yayınlanıyor!

Yerli sahnenin yüzakı isimlerinden Jakuzi’nin ilk albümü “Fantezi Müzik”, Berlin menşeili plak şirketi City Slang etiketiyle genişletilmiş olarak tekrar yayınlanacak!

Berlin’in Yeni Gece Kulübü The Off Ricardo Villalobos İle Açılıyor

Bir yandan Londra’daki gece hayatı tartışılırken söz konusu Berlin olduğunda yüz güldüren haberler gelmeye devam ediyor.

Berghain’a Giriş Bir Masa Oyununa Konu Oldu

Önünde yüzlerce insanın kuyruk olduğu, dünya üzerinde içeri kabul edilmenin en zor mekan olduğu düşünülen Berlin’in efsanevi tekno kulübü Berghain, bir kart oyununa konu oldu.

SoundCloud’da Rüzgar Tersine Döndü

Spotify tarafından satın alınacağı konuşuladursun, SoundCloud cephesindeki hareketlilik sürmeye devam ediyor.

RY X’in İlk Albümü “Dawn”a Kavuştuk!

Minimal müziği ile 2013’ten beri dikkatleri üstünde toplayan Ry X, debut albümü Dawn’ı 6 Mayıs günü dijital platformlar üzerinden yayınladı.

Röportaj: Cenk Erdoğan

1979 İstanbul doğumlu caz sanatçısı, perdesiz gitar üstadı ve prodüktör Cenk Erdoğan ile XJAZZ Festivali performansı öncesi sohbet ettik.

Interview: Emika

Emika, a producer known for her badass music will be coming to Istanbul once again later this month. Before her Salon IKSV performance we wanted to talk to her about Berlin, Sexism and Technology in music.

Röportaj: Emika

Güçlü sesi ve minimal techno tınıları ile gecelerimize renk katan Emika ile Salon IKSV konseri öncesinde Berlin, Seksizm ve Teknoloji hakkında sohbet ettik.

Röportaj: Alec Troniq

Mind Doodles adlı parçası ile bu sene bir çok insanın kalbini fetheden Alec Troniq, konuğumuz oldu. Almanya, Türkiye ve Müzik konusunda lafladık.

2nd Generation #32: En İyi 20 Project Mooncircle Şarkısı – II

Elektronik ve organik müziğin füzyonu ile ortaya çıkmış The Q4, Robot Koch, Flako ve Long Arm gibi isimlere ev sahipliği yapan plak şirketinin en iyi 20 şarkısı

Berlin Gece Kulübü Metro Haritası

Dillere destan klüpleri, bitmeyen gece hayatı ve dinamik yaşamı ile dünyanın her köşesinden insanı buluşturan Berlin, müzikseverlere bir jestte bulundu.