Drum Machine Belgeseli “808”den Bol Yıldızlı Bir Fragman Geldi

Elektronik müzik tarihinin efsanesi Roland TR-808 drum machine’in hikayesini anlatan belgesel “808” için yıldızlarla dolu bir fragman yayınlandı!

Daily Beating: Beastie Boys – “I Don’t Know”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Beastie Boys’tan “I Don’t Know” var.

Soundtrack Silsilesi No 19: “I’m Here”

2010 yapımı kısa metraj Spike Jonze filmi “I’m Here”in müzikleri, soundtrack silsilesi serimizin yeni konuğu oldu.

Mixtape: Diplo – “Hip – Hop Mix” | BBC Radio

Bu pazar BBC Radio 1Xtra’da ‘Diplo and Friends’ isimli programı ile karşımıza çıkacak olan Amerikalı producer Thomas Wesley Pentz, aka Diplo, Madvillain, Nas, Biggie, 2Pac, Mary J. Blige, EPMD, J Dilla, the Fugees, Beastie Boys, De La Soul gibi isimlerin şarkılarına yer verdiği 2 saatlik BBC Radio hip-hop mixtape’ini bizlerle paylaştı. ‘Kimler varmış’ listesine buradan ulaşabileceğiniz mixtape’i merak edenleri […]

Video Klip: The Lonely Island – “HUGS” (feat. Pharrell Williams)

90’ların sonunda başlayan ve Beastie Boys ile popüler hale gelen comedy hip-hop genre’sinin günümüz temsilcilerinden The Lonely Island, geçtiğimiz yıl yayımlanan 3. stüdyo albümü ‘The Wack Album‘den ‘Hugs‘ isimli şarkılarına çekilen video klibi bizlerle paylaştı. Pharrell Williams‘ın güzel sesi ile eşlik ettiği ve alıştığımız şapkasını kullanmadan yer aldığı video klibi merak edenleri aşağıya alalım!