Video Klip: Blonde Redhead – “Dripping”

Geçtiğimiz eylül ayında 9. stüdyo albümü, ‘Barragán’ı Kobalt Music Group etiketiyle bizlerle buluşturan Blonde Readhead, albümün öne çıkan şarkılarından biri olan ‘Dripping’ için hazırlanan video klibi bizlerle paylaştı. İngiliz giysi markası AllSaints‘in stüdyosunda, markanın christmas koleksiyonundan hazırlanan styling ile karşımıza çıkan Blonde Redhead’in gizemli ve şık video klip çalışmasını merak edenleri aşağıya alalım.

Video Klip: Blonde Redhead – “The One I Love”

Ülkemizde özel bir hayran kitlesine sahip olan Amerikalı alternative rock topluluğu Blonde Redhead, geçtiğimiz eylül ayında Kobalt Music Group etiketiyle yayınlanan 9. stüdyo ‘Barragán’dan ‘The One I Love’ şarkısına çekilen video klibi bizlerle paylaştı. Yağmurlu bir havada Manhattan sokaklarına götürüldüğümüz Blonde Redhead klibi merak edenleri usulca aşağıya alalım.

Blonde Redhead’den Yeni Albüm Haberi!

Amerikalı alternatif rock triosu Blonde Redhead, 9 Eylül’de yeni albümünü yayınlayacağını duyurdu! En son 2010 yılında ‘Penny Sparkle‘ isimli albümü ile karşımıza çıkan grup, ‘Barragán‘ ismini verdiği yeni albümü ile dört yıllık bir aranın ardından yeniden karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Kobalt Records etiketi ile çıkacak yeni albümün ardından grup, 26-27 Eylül tarihlerinde Hayal Kahvesi‘nde sahne alacak. Arşivimize giren […]