Salon’un Yeni Yıl Programı Açıklandı!

Ev sıcaklığındaki konser mekanı Salon, yepyeni ve birbirinden ilginç isimlerle dolu 2017 programını açıkladı!

Daily Beating: BaBa ZuLa – “Bir Sana Bir de Bana”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada BaBa ZuLa’dan “Bir Sana Bir de Bana” var.

Baharın İlk Festivali; “Sound Ports”

Havaların ısınması ile birlikte şehrin müzikli etkinliklerle olan samimiyeti de artıyor. Baharın ilk festivali Sound Ports ile tanışın!

BaBa ZuLa’dan Yeni Video Klip; ”Başka Bir Alem”

BaBa ZuLa, dün prestijli müzik sitesi Noisey üzerinden ‘Başka Bir Alem’ isim şarkısına hazırlanan video klibi bizlerle paylaştı.

Ekşi Fest 2014’ün Line-Up’ı Açıklandı!

Bu yıl 4’üncüsü düzenlenecek olan Ekşi Fest, 21 Hazarin Cumartesi günü Life Park‘ta bize bol müzikli bir gün armağan ediyor! Saat 14.00’da yapılarını açacak olan festivalin line up’ında ise; müzik kariyerinde 30 yılı geride bırakan ‘Me Gustas Tu’, ‘Clandestino’,‘La Rumba de Barcelona’, ‘Bongo Bong’ gibi klasikleşmiş şarkıların sahibi İspanyol asıllı Fransız müzisyen Manu Chao, yalın halde […]

Babylon Soundgarden’a Son 3 Gün!

  Bir önceki yazımda yazın geneline yayılacak Vodafone Istanbul Calling’den bahsetmiştim. Şimdi ise aslında bize yazın habercisi görevini geçen sene devralmış, bu sene de devam edecek olan Babylon Soundgarden’dan söz edeceğim. Tabii ki bu festivale geçmeden Vodafone Istanbul Calling Festival programına eklenen iki müthiş ismi söylemeden geçmemek lazım: Bunlardan birincisi 26 Haziran’daki Bloc Party, diğeri […]