Müzikte “It Girl!”

IT GIRL! Peki ya it girl kavramı ne ola ki diye soruların havada uçuştuğu sırada moda dergileri, moda blogları yorumlar yapıp, bize değerlendirmeler sundu.

Coachella Festival Performansları Vol.1

Chet Faker, Interpol, Jungle, alt-J, Royal Blood, Perfume Genius’ın kısa performans videoları Coachella’nın resmi YouTube kanalı üzerinden bizlerle paylaşıldı.

Coachella Festivali’nin Line-Up’ı Açıkladı!

Geçtiğimiz yıl 579 bin katılımcıyı ağırlayan dünya müzik sahnesinin major festivallerinden biri olan Coachella Festival’in 2015 line-up’ı açıklandı.

2014’ün En İyi 70 Albümü

Müzik dolu bir yılı daha geride bırakırken Rave Mag ekibi olarak yılın en iyi albümlerini seçtik. İşte 2014’ün en iyi 70 albümü!

Albüm İnceleme: Azealia Banks – “Broke with Expensive Taste”

Albüm Puanı: 8.5/10 Yayınlanma Tarihi: 6 Kasım 2014 Label: Azeali Banks/Prospect Park   Öne Çıkan Şarkılar: – Miss Camaraderie – BBD – Nude Beach A-Go-Go – Ice Princess – Desperado   Harlem çıkışlı ters karakterli, lafını esirgemeyen – sivri dilli – , hip, yaratıcı ve troll şahsiyet Miss Bank$, Yung Rapunxel kod adlarıyla tanınan Azealia Banks, […]

Video Klip: Azealia Banks – “ATM Jam”

Amerikalı rapper Azealia Banks, 2012 yılında BBC destekli yaptığı çıkış ile ismini duyurmayı başarmıştı. En son Britney Spears‘in yeni single’ı ‘Work Bitch‘e yaptığı remix ( detayları buradan öğrenebilirsiniz ) ve Disclosure ile yapacakları ortak şarkı öncesi dilini tutamayıp her şeyi berbat etmesiyle gündeme gelen Banks, 2013 yılında Jessie Ware ile ‘featuring star‘ ödülüne layık görülecek […]

Azealia Banks’dan Britney Spears’in Yeni Single’ı ‘Work Bitch’e Remix

Geçtiğimiz haftalarda Disclosure ile yapacakları ortak bir proje hakkında ağzını tutamayan Azealia Banks daha sonra Lawrence kardeşlerden atarı yemişti. Madem ağzımı tutamadım bari ellerim boş durmasın diyen Banks, Britney Spears‘ın yeni single’ı ‘Work Bitch‘e hazırladığı remix‘i soundcloud üzerinden paylaştı.