Daily Beating: Ayyuka – “Sömestr” (Feat. İlhan Erşahin)

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Ayyuka’ın İlhan Erşahin iş birlikli “Sömestr” şarkısı var.

Daily Beating: Ayyuka – “Baba” (Sarp Yılmaz Remix)

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Ayyuka’nın “Baba” şarkısına Sarp Yılmaz’ın yaptığı remix var.

Ayyuka ve İlhan Erşahin Aynı Sahnede!

Albüm ile aynı adı paylaşan şarkılarını İlhan Erşahin ile seslendiren Ayyuka’nın performans videosu yayınlandı.

Yılın İlk Çeyreğinden 10 Albüm

2015’in ilk üç ayını tamamlarken geride dikkate değer albümler kaldı. Hepsini detaylandırmak zor olsa da alfabetik sırayla birkaçına değinmekte yarar var. İşte o 90 günün mirası 10 albüm. “All We Are” – All We Are Liverpool’dan All We Are. Gerçi üyelerin tamamı başka ülkelerde gözünü açmış hayata, Institute for Performing Arts’taki eğitimleri sırasında tanışmışlar ve […]

Ayyuka’nın Eli Kulağındaki Albümünden İlk Single; ”Sömestr”

Ayyuka, Shalgam Records etiketiyle çıkacak yeni albümlerinden ile aynı adı taşıyan ilk single’ları ‘Sömestr’ı Soundcloud üzerinden bizlerle paylaştı.

Etkinlik: Vans Off The Wall Music Night / 7 Kasım Perşembe / 21:30 / @ Babylon

Vans ve Bant Mag.‘in ortaklığında bu yıl ikincisi düzenlenecek olan Vans Off The Wall Festivali 7 Kasım Perşembe günü Babylon diyarında dinleyiciler ile bulaşacak. Yeraltı müzik dünyasının Türkiye sınırları içerisinde yer alan grupların sahne aldığı festival, geçtiğimiz yıl Kim Ki O, Hayvanlar Alemi, Haossaa ve Grup Ses Beats‘i konuk etmişti. Bu yıl ise ikinci albümleri, ‘Kiracı Odaları’ […]