Iggy Pop Kariyerinin 50. Yılında Austin City Limits’i Salladı

Bu yıl çıkardığı Post Pop Depression’la uzun bir aradan sonra hasret giderdiğimiz Iggy Pop, geçtiğimiz akşam Josh Homme’la beraber kariyerinin 50. yılında ilk kez Austin City Limits sahnesine çıktı!

Radiohead’den Tadımlık The Smiths Cover’ı

Şu sıralar “A Moon Shaped Pool” turnesinde şehirden şehire esip geçen Radiohead, turne boyunca “Creep” ve “Let Down” gibi şarkıların setlist’lere ansızın ekleyerek hayranlarına güzel sürprizler yaptı ve geçtiğimiz cuma gecesi bu sürprizlere bir yenisini daha ekledi!

Aklımızı Başımızdan Alan Canlı Performanslar: Nine Inch Nails – “All Time Low”

klımızı başımızdan alan canlı performanslarda bu kez Nine Inch Nails’in Tension turnesine ışınlanıyor, Trent Reznor‘un basta Pino Palladino ve back vokallerde Lisa Fischer gibi isimlerin asistleriyle gole çevirdiği “All Time Low” için kulaklıklarımızı hazır ediyoruz:

Future Island ve Sam Smith Austin City Limits Performans Videoları

Future Island ve Sam Smith, Austin City Limits’e konuk olarak beğenilen şarkılarını seslendirdi.

Video: Sam Smith – “Latch” | Austin City Limits

am Smith, Austin City Limits’ın son bölümüne konuk olarak 2 yıl önce adının duyulmasını sağlayan Disclosure otaklığındaki ‘Latch’ isimli şarkısıyı seslendirdi.

Yeni Şarkı: CHVRCHES – “Richard Pryor”

Geçtiğimiz yıl ilk stüdyo albümleri, ‘The Bones of What You Believe’i bizlerle paylaşan İskoç synth-pop triosu CHVRCHES, bir süredir konserlerinde setlist’lerine ekledikleri “Richard Pryor”, “Gene Wilder” ve “Eddie Murphy” isimli yeni şarkılarını seslendiriyorlardı. Grup, geçtiğimiz hafta sonu performans sergiledikleri Austin City Limits Music Festival‘de “Richard Pryor” ile karşımıza çıktı. 2014 yılını konserlerle geçiren grup, yeni albümleri için […]

Beck, Austin City Limits’in Sezon Prömiyerinde Sahne Aldı!

Amerika’nın en prestijli müzik programlarından biri olan Austin City Limits, 2 Aralık’ta yayın hayatına girişinin 40. yılını kutlayacak. Alternatif rock sahnesinin en önemli isimlerinden biri olan ve bu yılın başında 12. stüdyo albümü, ‘Morning Phase’i bizlerle sunan Beck’in Austin City Limits sezon prömiyerinde sahne aldığı ve bir saate ulaşan performans videosu yayınlandı. Beck’in daha çok […]