Karlar Üstünde Dans Etmek: Snowbombing 2017

2000 yılından beri Avurturya’nın kış sporları ile nam salmış şehri Mayrhofen’a konuşlanan Snowbombing festivali söz konumuz.

Sadece Müziğiyle Fark Yaratmayan Björk’ün Birbirinden İlginç Albüm Kapakları

İzlandalı şarkıcı/söz yazarı/multi enstrümantalist Björk, müziğinde olduğu kadar albüm kapak çalışmalarında da deneysel tarafta kalmaya özen göstermekte.

2nd Generation #15: En iyi 15 Keinemusik Şarkısı

2009 yılında Berlin’de house ve techno temelli kurulan müzik kolektifi Keinemusik’in yayınladığı en iyi 15 şarkı 2nd Generation #15’te.

Yeni Şarkı: Klaxons – “Atom To Atom”

En son albümü 4 yıl önce ‘Surfing The Void‘ adında yayımlanan ve iki yıl önce duyurdukları yeni albüm hazırlıklarını nihayet ‘Love Frequency‘ ismiyle 9 Haziran‘da bizlerle buluşturacak olan İngiliz grup Klaxons, Şubat ayında yayımlanan ilk single’ları ‘There Is No Other Time‘ ve ‘Children Of The Sun‘ ın ardından yeni şarkısı ‘Atom To Atom‘ u bizlerle […]

Video Klip: SBTRKT – SBTRKT

Londralı sanatçı Aaron Jerome‘nin müzikal projesi SBTRKT (Subtract), ilk ve son stüdyo albümünü 2011 yılında bizler ile paylaşmıştı. Son olarak bu yılın başında live performanslarını içeren albümü çıkan SBTRKT, Eylül ayında yayınladıkları, “just music i want to share.” uyarılı ‘IMO‘ adlı parçayı artwork bir video klip eşliğinde bizlere sunmuştu. Görsel tasarımının Lorenzo Durantini ve SBTRKT ekibinden […]