NOS Alive 2017: The xx, Foo Fighters, Depeche Mode

Bu yıl 6-8 Temmuz tarihleri arasında Lizbon’da gerçekleşecek olan Portekiz’in biricik festivali Nos Alive’ın kadrosu gittikçe güçleniyor.

Daily Beating: alt-J – “Breezeblocks”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada alt-J’den “Breezeblocks” var.

Daily Beating: alt-J – “Left Hand Free”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada alt-J’den “Left Hand Free” var.

Daily Beating: Alt-J – “Fitzpleasure”

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Alt-J’den “Fitzpleasure” var.

Daily Beating: Alt-J – “Every Other Freckle” (Daytrip Remix)

Müziği ekseninde tutan Rave Mag, yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Daytrip’in “Every Other Freckle” remix’i var.

“Melt! Beyond Electronic” Projesi ile Melt! Festival 2015’teyiz!

Elektronik odaklı olsa da birçok tarzı içinde barındıran, geniş müzik yelpazesiyle Berlin müzik sahnesinin bir nevi aynası olan Melt! 2015’e biraz farklı bir açıdan yaklaşacağız.

Daily Beating: alt-J – “Fitzpleasure”

Biz pazar günün etkisinden çıkamadık, gün içinde dönüp dönüp alt-J performansı dinlemeyi sonlandırmadık. Madem öyle güne de onlarla başlayalım istedik.

Primavera Sound Barcelona 2015: 2. Gün

Primavera Sound’daki 2. günün fotoğraflı ve videolu özetini merak edenler aşağıya buyursun.

alt-J’i Neden Canlı Dinlemeliyim Sorusuna Eş Kenarlı 9 Cevap

alt-J’i neden canlı dinlemeliyim sorusuna mantıklı bir şekilde 9 tane cevap çıkardık. Pek çaktırmasak da bu pazar kendilerini dinleyeceğimiz için oldukça heyecanlıyız.

PLAYLIST | Hafta Sonuna Önceden Isındırmalı Şarkılar

Havaların ısınmasın ve festival sezonunun açılmasından dolayı müzikle dolu hafta sonlarının sayısı da artıyor. İşte yavaştan ısındırmalı playlist’imiz.

Festival Hafta Sonu; Ekşi Fest, Güzel Bir Gün, 1st Harvest

[vc_row][vc_column width=”1/1″][vc_row_inner][vc_column_inner width=”1/1″][vc_column_text]Mayıs ayıyla beraber festival sezonunu açan İstanbul, geçtiğimiz hafta Chill-Out ve Babylon Soundgarden ile iyice hızını aldı. Her ne kadar Chill Out (1. Gün) ve Babylon Soungarden’ın çakışmasından dolayı mutsuzluğunu dile getiren insanların sayısı azımsanmayacak kadar olsa da açık havada müzik dinlemek hepimize iyi geldi. Genel Seçim ve Ramazan Ayı’ndan dolayı kullanılabilir hafta […]