Seni Verene Kurban Oluruz; Crystal Castles – “Char”

Crystal Castles sevenlerine güzel bir sürpriz yaptı ve bu son albümde yer alan ‘Char’ı geçtiğimiz günlerde dinleyicileri ile buluşturdu.

Crystal Castles’tan Yeni Single: “Concrete”

Uzun süredir sessiz olan ve gruptan ayrılan Alice Glass’ın yerini Edith Frances ile dolduran Crystal Castles, yeni albüm öncesi çıktığı turnede “Concrete” isimli yeni şarkısını çaldı.

Crystal Castles’ın Yeni Albümü Baharda Geliyor!

Geçtiğimiz yıl solist Alice Glass’in ayrılışının ardından sessizliğe bürünen ve uzatmaları oynadığı gözüyle baktığımız Crystal Castles cephesinden ses var!

Alice’siz Crystal Castles’tan Yeni Şarkı; “Deicide”

Baba Ethan Kath, bugün Soundcloud üzerinden Edith isimli sanatçının vokal desteğiyle dünyaya gelen yeni çocuğu ‘Deicide’ı bizlerle paylaştı.

Crystal Castles Görünümlü Ethan Kath’den İlk Single!

Ethan Kath, bu sabah grubun Soundcloud hesabına ‘Frail’ adını verdiği bir şarkı paylaştı.

Crystal Castles’tan Ayrılık Haberi!

2003 yılında producer Ethan Kath ve vokalist Alice Glass‘ın bir araya gelmesi ile oluşan Crystal Castles, 10 yıllık müzik kariyerlerinde sonuncusu 2012 yılında yayınlanan 3 albüme imza atmıştı. Deneysel müzik anlayışlarının yanı sıra synthpunk sub genre’ın da en önemli temsilcilerinden biri olan gruptan Alice Glass, geçtiğimiz günlerde facebook sayfası üzerinden yaptığı açıklamada kendi sanat ve ifade anlayışını daha fazla Crystal […]