The Last Shadow Puppets İle 70’li Yıllara Yolculuk: “Is This What You Wanted”

The Last Shadow Puppets, Leonard Cohen’in 1974 tarihli şarkısı “Is This What You Wanted”ı cover’ladıkları yepyeni bir videoyla karşımıza çıktı!

Daily Beating: Mini Mansions – “Vertigo” (ft. Alex Turner)

Müziği ekseninde tutan Rave Mag de yeni bir güne müzikle başlıyor. Daily Beating’de sırada Mini Mansions’ın Alex Turner ortaklığındaki “Vertigo” şarkısı var.

Albüm İnceleme: The Last Shadow Puppets – ”Everything You’ve Come To Expect”

Alex Turner ve Miles Kane ikilisi The Last Shadow Puppets projeleriyle ile ikinci albümleri ”Eveything You’ve Come to Expect”i yayınladı. Biz de dumanı üstünde tüten bu albümü inceleme masamıza konuk ettik.

The Last Shadow Puppets’dan Yeni Şarkı Gelmeye Devam Ediyor

Alex Turner ve Miles Kane’in başı çektiği The Last Shadow Puppets, Beats 1 Radio’da Zane Lowe’un konuğu olarak yeni albümden bir single’ı daha paylaştı.

The Last Shadow Puppets’dan Yeni Video

“Everything You’ve Come to Expect” albümü ile geri dönmeye hazırlanan The Last Shadow Puppets, albümle aynı adlı taşıyan şarkısını klipledi.

The Last Shadow Puppets’dan 8 Yıl Sonra İlk Single; ”Bad Habit”

Bahar aylarında çıkması beklenen The Last Shadow Puppets albümünden ilk video klibini yayınladı.

The Last Shadow Puppets’den Yeni Teaser!

The Last Shadow Puppets yeni albümleri için hazırladıkları teaser’ı yayınladı.

Yeni Şarkı: Arctic Monkeys – “Feels Like We Only Go Backwards” (Tame Impala Cover)

Bir süredir pek ortalarda göremediğimiz Arctic Monkeys, Tame Impala‘nın ‘Feels Like We Only Go Backwards‘ şarkısına hazırladıkları cover ile karşımıza çıktı. Tama Impala’nın son albümü ‘Lonerism’ de yer alan şarkı daha önce Dave Harrington, Chrome Canyon, Memory Tapes, Kendrick Lamar, A$AP Rocky ve the PS22 Kids Chorus tarafından cover’lanmıştı. Şarkı, Tame Impala’nın topraklarında, Avustralya’da yer […]

Arctic Monkeys’ten ‘Why’d You Only Call Me When You’re High?…’ e Video Klip!

  Arctic Monkeys, bir aydan az bir süre sonra İstanbul’da Hezarfen semalarında gözükecek ve yere iniş yaparken bizi kendisine hayran bırakacak. Bunu biliyorsun zaten! 7 Eylül’ün taze heyecanı, kan akışını hızlandırır cinstenken ve bir de 9 Eylül’de çıkacak olan 5. stüdyo albümleri ‘AM’ için sesleri de yüksek çıkarken; tüm bunlar yetmezmiş gibi üzerine bir de […]

Arctic Monkeys’den Kolay Erişilir Torbacı Sitemi

    Alex Turner ve maymun dostları, İstanbul’u şenlendirmelerinin öncesinde bizi yeterince taze kanla beslememiş olmalarını bugünün leak’çisi olarak gönülsüzce de olsa telafi etmiş oldular. Eylül başında çıkaracakları am’larında 5. stüdyo albümleri AM‘de de bulunması beklenen şarkı Why’d You Only Call Me When You’re High‘ın kaydı bugün internete düştü.   Narkotiğin kollarının uzanamadığı [eski-] sevgililerin high […]