AC/DC’nin Tüm Albümleri Müzik Yayın Kanallarında!

AC/DC, uzun süre müziklerini dijital platformlarda yayınlamaya karşı olsa da sonunda gardını indirdi ve tüm diskografisini Spotify, Apple Music ve Rdio’ya açtı.

Coachella Fesitvali’nin Performans Saatleri Açıklandı!

Oturduğumuz yerden bir çok önemli ismin canlı performanslarını takip edebileceğimiz Coachella Festivali’nin set time’ları açıklandı.

57. Grammy Ödülleri Sanatçı Performansları

Grammy Ödülleri’nin kuşkusuz en güzel yanı yıl içinde öne çıkan sanatçıların gösterdikleri canlı performanslar.

Coachella Festivali’nin Line-Up’ı Açıkladı!

Geçtiğimiz yıl 579 bin katılımcıyı ağırlayan dünya müzik sahnesinin major festivallerinden biri olan Coachella Festival’in 2015 line-up’ı açıklandı.

Online Dinlemeye Açılan Yeni Albümler

Geçtiğimiz hafta 16. stüdyo albümü  ‘Rock Or Bust’ ile aynı adı taşıyan şarkılarını bizlerle paylaşan Avustralyalı klasik rock efsanesi AC/DC’nin albümü iTunes Radio üzerinden takipçilerine sunuldu. 6 yıllık bir aradan sonra grubun yeni albümü ile tanışmak isteyenleri tam şuraya alalım. Rock Action etiketiyle bu yıl 8. stüdyo albümleri, ‘Rave Tapes’i yayınlayan İskoç post-rock/shoegaze topluluğu Mogwai, daha […]

Yeni Şarkı: AC/DC – “Rock Or Bust”

Geçtiğimiz günlerde bu ayın sonunda 16. stüdyo albümü, ‘Rock Or Bust’u yayınlayacağı duyuran Avustralyalı klasik rock efsanesi AC/DC, daha önce ilk single’ı ‘Play Ball’ı bizlerle paylaştı. Grup şimdi de albüme adını veren şarkılarını ile karşımıza çıktı. Klasik AC/DC şarkıları arasında usulca yerini alacak olan ‘Rock Or Bust’, grubun üretim azmini vurulmuş mühür eşliğinde kulaklarınıza misafir […]