The Weeknd’den Bol Aksiyonlu Yeni Video: “False Alarm”

25 Kasım’da çıkacak olan yeni albümü “Starboy” öncesinde tansiyonu yüksek tutan The Weeknd, “False Alarm” şarkısı için bol aksiyonlu ve bir o kadar da kanlı bir videoyla karşımızda!

SNL’de The Weeknd Rüzgarı Esti!

Saturday Night Live’ın bu haftaki konuğu olan The Weeknd, programın sezon açılışını ilerleyen haftalarda dinleme şansı yakalayacağımız yeni albümü “Starboy”dan şarkılarla yaptı!

The Weeknd’den Beklenen Video: “Starboy”

Daft Punk’la birlikte kaydettiği yepyeni single’ı “Starboy” ile sessizliğini bozan The Weeknd, şarkıya çekilen bol aksiyonlu ve karanlık videoyla karşımızda!

The Weeknd ve Daft Punk’tan İş birliği Sinyalleri

uyduk duymadık demeyin, The Weeknd ve Daft Punk hoparlörlerimizi ateşe vermeye geliyor! Görünüşe bakılırsa gönüllerin palmiye saçlı şampiyonu The Weeknd ve Fransız ikili Daft Punk, güçlerini birleştiriyor. Billboard dergisinin Haziran ayında çektiği “Hitmakers Roundtable” serisine konuk olan Republic Records yetkilisi Wendy Goldstein’ın söylediklerine göre, plak şirketinin ilk onbir oyuncularından The Weeknd vaktinin büyük bir kısmını Daft Punk‘la […]

The Weeknd’den Yeni Video Klip; ‘The Hills”

Kanadalı prodüktör/şarkıcı/söz yazarı Abel Tesfaye, aka the Weeknd, bir süredir ortaklıkta dolaşan yeni albüm söyletilerini ‘The Hills’ teklisi ile onayladı.

The Weeknd, Jimmy Fallon’ın Müzikal Konuğu Oldu!

Abel Tesfaye, aka The Weeknd, geçtiğimiz hafta The Tonight Show Starring Jimmy Fallon’ın müzikal konuğu olarak yine Grinin Elli Tonu filmi için hazırladığı ‘Earned It’ şarkısını yorumladı.

Yeni Şarkı: The Weeknd – “Earned It” (Fifty Shades of Grey Soundtrack)

Yayınlandığı tarihten bu yana çokça konuşulan Fifty Shades of Grey kitabının Sam Taylor – Johnson yönetmenliğinde beyaz perdeye uyarlandığını daha önce duyurulmuştu. 13 Şubat’ta vizyona girecek filmin soundtrack’leri de takipçileri için merak konusuydu. Daha önce Beyonce‘un ‘Crazy in Love’ şarkısına film için yeni bir versiyon hazırlayacağını duymuştuk. Şimdi de the Weeknd’in ‘Earned It’ adını verdiği […]

Video Klip: The Weeknd – “Often”

Uzun bir süre ortalarda görünmeyip geçtiğimiz Haziran ayında sample’ına yerleştirdiği Türkçe vokalle bizleri şaşırttığı ‘Often‘ isimli single’ı ile karşımıza çıkan Abel Tesfaye, aka The Weeknd, şimdi de aynı şarkıya hazırlanan video klibi bizlerle paylaştı. Son derece tarz bir otel odasında kameranın çevresinde olan bitenden bağımsız olarak Abel Tesfaye’ye odaklandığı video klibi merak edenleri hemen aşağıya alalım!

Yeni Şarkı: The Weeknd – “King Of The Fall”

2014’e ‘Drunk In Love‘ ve ‘Or Nah‘ remix’leri ile başlayan Kanadalı şarkıcı/söz yazarı/yapımcı Abel Tesfaye, aka The Weeknd, geçtiğimi ay yayınlanan ve sample’ında türkçe vokalin yer aldığı son single’ı ‘Often‘dan sonra şimdi yeni şarkısı ‘King Of The Fall‘i bizlerle paylaştı! Vokalini ön planda tutmaya devam eden, dokunacağı yeri bilen basların ayakta tuttuğu ve synth’lerin karşının […]

Yeni Şarkı: The Weeknd – “Drunk In Love” (Beyoncé Cover)

Beyoncé‘un son albümünün çıkış parçalarından biri olan ‘Drunk In Love‘ daha önce Kanye West, James Blake, Diplo, Future, Feature ve Angel Haze gibi bir araya getirilse sağlam bir festival çıkabilecek isimler tarafından remix’ lenmişti. Sonunda olaya Abel Tesfaye‘de el attı ve The Weekend ile Beyoncé‘un yerleştirdiği, (ki isabet olmuş) orijinalinden daha iyi olan cover’lar listemize tepeden giriş […]