tumblr_loeqpzYP7Y1qi79yto1_500

öyle abartılcak bir durum yok aslında. sadece seti açın ve okuyun yeter <3

normal birisiniz, ortalama. bir sevgiliniz var belki, belki ailenizle yaşıyorsunuz, belki bir sosyal medya şirketinde çalışıyorsunuz, belki sadece öğrencisiniz, belki sadece yaşıyorsunuz. ama sade bir yaşamdan bahsediyorum, sıkıcı.

Bir cumartesi akşamı tüm benliğinizle ve tek başınıza dışarı çıkıyorsunuz, zaten dışarı çıkabilen bir insansınız ama o gün bir yalnız çıkıyorsunuz. sebebini bilmiyoruz. hiç bir şeyin sebebini bilmiyoruz. yalnızsınız, dans ediyorsunuz, alkol içiyorsunuz. belki votka içiyorsunuz, belki bira, belki erol alkan konseri var, belki korhan futacı, belki de daft punk geldi türkiye’ye veya sadece küçük bir barda popo sallıyorsunuz. buraya kadar ki her şey olağan, daha önce yaşadığınız veya yaşayabileceğinizi tahmin edeceğiniz bir gece gibi. sonra bir şey oluyor. farklı bir şey. hissediyorsunuz önce. sonra bir ışık görüyorsunuz, gerçekten gözleriniz kamaşıyor. “o” da aynı barda. belki hiç tanımıyorsunuz, belki daha önce görmüştünüz, belki de asıl şimdi tanıyorsunuz. geliyor, dans ediyorsunuz, hayatınızda müziğin içinde kaybolduğunuz ve gerçekten dans ettiğinizi hissettiğiniz ilk gece oluyor bu. sonra elinizden tutuyor, alıyor götürüyor. belki senin evine, belki onun evine gidiyorsunuz, belki tek geceniz bu olacak, belki ilk geceniz. hiç bir şeyin önemi yok, onu hissetmekten başka. tüm gece, sabah hatta pazar günü boyunca yataktan çıkmıyorsunuz. yanınızdaki şeyi melek sanıyorsunuz uzun bir süre. her şeyi sizi heyecanlandırıyor, hayatınızda yaşamadığınız ve ne olduğunu anlayamadığınız harika bir deneyim yaşıyorsunuz. sebepsiz mutlusunuz. geleceği düşünmüyorsunuz mutluluktan, korku yok, endişe yok. sadece sevgi var, dümdüz, basit sevgi.

işte böyle bi durumda gün boyu dinlemeniz gereken parçalardan oluşan bir liste bu. kusurlu veya kusursuz bu “özel” diye nitelendirebileceğimiz zamanlarda dinleyeceğiz, kusurlu yada kusursuz özel bir set <3

saygılar, sevgiler ve bilimum cinsel içeriksiz temaslarımla <3