Geride bırakılan haftanın laneti üzerinizde gezinmeye sinsi sinsi devam ederken siz geceye arsız çıkmaz sokaklara yakalanmadan,karanlık ve yaramaz kokulu duvarlara gölgenizi sürterek geceye gidin. Geceye gidiyorsanız gideceğiniz yeri sevmeniz gerekir. İlk liste bunun için cuma gecesi ne kadar çok hasar o kadar iyi demektir. İlk liste sizin yol çalışmanız olsun. Süzülürken cuma gecesi…

Adapte olmanız gereken herhangi bir şey yok ya sevdiniz gecenin tınısını ya da sevmediniz işte bu kadar kolay.Bu liste size bunun hakkında fikir verecektir. Belki de başka bir yerde sizi bekleyen kalın bir bilek ya da ince bir bel vardır. İkinci liste onu bulmanız için kafanızın tam üstüne dumanı konduracak.

Nerede uyandığınızı bilmemek bazı sabahlarda en iyisidir. Ait hissetmekten kaçmanın türlü yolları size mi dar gelmiş ne? Ya da uyandığınızda amaçsızlık sarmışsa her yerinizi.Eğer çikolatalı sütünüzü daha içmediyseniz ya da her ne olmuşsa yolunuz cuma gecesinden daha az karmaşık olacaktır. Bu liste sizin kendinizle kalmanız içindir. Hesaplaşmanıza karışmaz.Usulca okşar sizi yumuşak halinizden.