O

rtamda kahve kokusu olsun, yanında atıştırmalık tatlı, tuzlu şeyler olsun, bir de plak sesleri yükselsin. Ama tüm bunlar evimin salonunda değil, dışarıda arkadaşlarımla buluştuğum bir yerde, hatta mümkünse 3. dalga kahve dükkanında olsun. Madem öyle, 60. etkinliğinde ilk kez Ilmisimya Cafe & Art Space‘ye konuk olacak Bean Beat Bite, hepimize kutlu olsun!

Şehrin monoton pazar günlerine kafa tutan, “Gel bak, hem ufak ufak dans edip hem de iki lafın belini kırabileceğin bir ortam var burada.” diyen Bean Beat Bite’ın sıradaki durağı Karaköy’deki Ilmisimya Cafe & Art Space olacak. 2017’nin son Bean Beat Bite’ında bir araya gelip haftanın fazlalıklarını atacağımız etkinliğin plak seslerinden Ata Günay ve Aytek&Semi sorumlu olacak.

Bir yerlerde etkinlik sayfası olmalı diyenler şuraya gidebilir. Bean Beat Bite tanımı isteyenler ise aşağıya gelsin.

Bean: Ilmisimya’nın Evolution Blend’i içindeki Kolombiya, Yemen ve Etiyopya orijinli çekirdeklerden hazırlanan düşük asiditeli espresso bazlı kahvelerinizden çikolata aromasını alacaksınız.

Beat: DJ performanslarını dinlemeye alışık olduğumuz Ata Günay ve Aytek&Semi’den bu sefer plak seçkisi dinleyeceğiz.

Bite: Ev yapımı havuçlu kek, otlu peynirli çörek, ıspanaklı kaşarlı kiş bir yana brownie ve double chocolate cookie bir yana. Hem tatlı hem tuzlu atıştırmalıklar kahvenin yanına tamamlayıcı ve karın doyurucu olacak Bean Beat Bite’ta.