Bean Beat Bite | Rave Mag

Bean Beat Bite

BEAN BEAT BITE

Pazar günlerinin keyifli etkinliği Bean Beat Bite bu hafta Federal Coffee Galata'da. Saat 15:00'te başlayacak etkinlikte müzikler Kaan Düzarat ve Violotions Radio'nun kontrolünde olacak.
Hafta sonları hep zorlu geçer. Eldeki sınırlı enerjinin nerelerde tüketileceğini seçmek zordur. Pazar günü dinginliği ise tüm hafta sonunun pit-stop anıdır. Rave Mag ve NOW. ortak meyvesi #BeanBeatBite, size pazar dinginliğini arz ediyor.

Peki ya Bean Beat Bite ne vaadediyor? Geniş gündüz sohbetleri, taze çekilmiş kahve kokuları, sıcak/soğuk 3rd Wave kahveler, DJ elinden çıkma chill tınılar, plak çıtırtıları, ve ağızda dağılan atıştırmalıklar.

ORGANİZASYON
KİM ÇALIYOR?


BEAN BEAT BITE


SON YAZILAR

 • bbb Bean Beat Bite, 45. Etkinliğinde Baba Evi Twins Coffee Roasters’a Dönüyor

  Monoton pazar günlerine kafa tutan, "gel bak hem ufak ufak dans edip hem de iki lafın belini kırabileceğin bir ortam var burada" diyen Bean Beat Bite’ın sıradaki durağı Twins Coffee Roasters olacak.

 • gravite_coffee Pazar Günlerinin Kahveli ve Müzikli Etkinliği Bean Beat Bite Sezona Başlıyor

  Pazar gününün kahveli, müzikli ve bol sohbetli etkinliği Bean Beat Bite, sezonu Teşvikiye'nin biricik kahvecisi Gravite Coffee'de açıyor.

 • Bean_beat_bite_grande Bean Beat Bite Grande #3 Zero İstanbul’da

  43. ayağına ulaşan Bean Beat Bite, üçüncü defa bir kahve dükkanından dışarı taşıp, 19 Haziran’da Zero İstanbul’a konuk oluyor.

 • bbb Bean Beat Bite Hey Douglas ile Sezon Finali Yapıyor!

  Gel bak, hem ufak ufak dans edip hem de iki lafın belini kırabileceğin bir ortam var burada dediğimiz Bean Beat Bite'ın 2. sezon finali geldi çattı.

 • dsc_0409 Bean Beat Bite Bu Hafta Geyik Coffee Roastery’de!

  Belki de bizleri en çok üzen, hafta içi şöyle rahat rahat oturup dostlarımızla sıkı bir muhabbet edememektir.

 • bean beat bite Bean Beat Bite Bu Hafta Karaköy LOL Coffee Roasters’da!

  Bean Beat Bite’ın sıradaki durağı ilk kez konuk olacağı Karaköy’deki LOL Coffee Roasters olacak.